Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyek a legjobb szórakozóhely...

Melyek a legjobb szórakozóhelyek Budapesten? A felsoroltak közül állítsátok sorba a preferenciátok szerint.

Figyelt kérdés

4bro downtown, A38, Akvárium, Aether, Ambient, Barba negra, Budapest Park, Club play, Corvin klub, Dürer kert, Instant, Lärm, Liget club, Morrison's 2, Pontoon, Raqpart, Remix, Rio, Tesla, Ötkert, Peaches and cream, Zöld Pardon


Meg még annyit írjatok mellé, hogy mi a jellemző zenei stílus, meg milyen emberek járnak oda?



2019. máj. 28. 01:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Morrison’s 2-t szeretem a legjobban ezek közül.

19/f

2019. máj. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Maltodextrin ***** válasza:
75%

A38, Corvin Tető, Dürer Kert, Morrison's 2, Instant, Liget Club.


Én ezekben voltam. A jellemző zenei stílus... hát némelyik tipikus diszkó, ahová az átlag pesti lejár bulizni.


> House music

> Retro

> Techno

> Dnb

> Rap/hiphop


Ezek mentek akkor amikor meglátogattam az általam felsorolt helyeket. Attól is függ melyik terembe mész a helyen belül.


Toplistam:


1. Instant: nagyon egzotikusnak tartom a sok kulfoldi es maga a hely stilusa miatt. Ez a hely a budapesti ejszakai elet ikonja.


2. Morrisons 2: inkabb casual, kommersz hely. Ide is rengeteg kulfoldi jar. Sokszor heringparti van.


3. Corvin Teto: inkabb hipsztereknek valo, jo technokat vereto rezidens dj-ik vannak. A teto resze eleg kellemes. Sokat kell gyalolni folfele. Ilyen underground erzese van a helynek amugy.


4. Liget Club: kommerszebb mint a Mori2. Foleg azert mert tobb munkasosztalybeli / agglomeraciobeli jar oda szorakozni. Jok a koktelok amugy, meg eleg jol lehet veretni szecseire ha csak egy full casual buli is eleg. Elegge kiesik a belvaroshoz kepest, a Konyves/Hungarian kivul lakoknak pont jo helyen van.


5. A38: egyszer voltam. Van abban valami eleterzes, hogy egy hajo fedelzeten bulizol, ami nem mellesleg a Duna budai oldalan van. Szoval nagyon szuper hely.


6. Durer Kert: csak ha valami olyan fellepes van amiert erdemes elmenni. Ez a hely szerintem az instant 2.0 csak kint az ajtosi durer soron. Ez a hely is kulon kategoria szerintem. Jo helyen is van (pont a belvaros szelen).


Az ilyen koncertekre specializalodott helyekre erdemes szerintem elmenni, azok izgalmas helyek. A Liget meg a Mori sem rossz, de azok inkabb IHB-veretos estekhez kitalalt helyek.

2019. máj. 28. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Rióról olvastam már hideget-meleget, de szerintem nem rossz hely, bár inkább tizenévesek járnak oda, 25 felett már nem biztos, hogy élvezi az ember emiatt. A zene amúgy tipik disco, az ital jó és közepesen drága, a személyzet vegyes, vannak köztük rendesek, de bunkók is.

Liget szerintem elég vacak, amikor én ott voltam, tele volt cigányokkal, megvadult 30-40-esekkel és sok volt a drogos is, de nem abból a kissé betépett fajtából, akikből mindenhol van pár, hanem csomó ember tiszta K.O. volt és ott kéregette a cuccot. A zene szintén elég átlagos, de legalább a személyzet normális és az ital is rendben van.

2019. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!