Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Irnátok lelouch geass képesség...

Irnátok lelouch geass képességéhez hasonlót?

Figyelt kérdés
Olyan képességre gondolok, ami kreativ és erős, de mégsem tul látványos.

2019. máj. 29. 01:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát... Klasszikust hozok: például Itachinak ott volt a... Mangekyou sharingánja (az volt neki, ugye?) Abból kívülről annyit látsz, hogy állnak egymás előtt az emberek, tehát nem egy látványos képesség. :D (Az más kérdés, hogy az adott műben láthajuk is a belső folyamatokat.) De egyben kreatív és erős is, mivel az elmédre, a pszichédre van hatással. Bárhogy keverheti az érzelmeidet, az emlékeidet, egy pillanat alatt darabokra szakíthat, vagy hatalmas tudást, erőt, önbizalmat, stb is adhat. Tehát egyszerre tud építeni és rombolni is.


Bocsi, ha nem ezt vagy ilyen példát akartál, ez volt jelenleg az egyetlen, ami eszembe jutott. :,D (Aki pedig végig nézte/olvasta a Naruto összest, az legyen szíves kiokosítani engem, ha valamit nem jól írtam vagy teljesen vakvágányon vagyok.)

2019. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ez olyasmi amire gondoltam, csak ezt ismerem. Remélem vki tud olyat irni amilyenről nem hallottam még. Én láttam a Narutot elejétől a végéig, egész pontosan leirtd. Köszi mégegyszer a választ.
2019. máj. 29. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!