Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem járnak el...

Csak szerintem nem járnak el a mai fiatalok bulizni szórakozni eleget?

Figyelt kérdés
Mostanában azt vettem észre alig van mozgás a huszonévesek, és feletti korosztályban a szórakozóhelyeken, amikor én 7-8 éve jártam még azt se tudtuk hova menjünk mert minden hely tele volt, csupa ismerősök minden helyen, most meg alig látni valakit, mintha a mostani fiatal generáció már kiégett volna, és csak a közösségi médián élik az életüket.Vagy csak én látom így? 33\F
2019. jún. 15. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát lehet ez csak felétek ilyen, vagy csak te tapasztalod így, de én pont marhára az ellenkezőjét látom.
2019. jún. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csak jobban szétnyílt a két véglet. Az a fajta, aki eleve kevésbé volt rá fogékony, az már sokkal könnyebben el tudja magát szórakoztatni otthon is, aki pedig el akar menni, annak könnyebb dolga van, mint valaha.
2019. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!