Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy Blow F92-es gázpisztoly...

Egy Blow F92-es gázpisztoly mennyire jó választás?

Figyelt kérdés
Arra a döntésre jutottam, hogy itthonra, majd később talán önvédelemre(bár önvédelemre öntöltős nem az igazi) venni fogok egy Blow F92 típusú gáz-riasztó pisztolyt. A kérdés adott, mennyire fogja bírni a lövéseket, és mennyire megbízható egy ilyen fegyver? Köszönöm a válaszokat! :)

2019. jún. 28. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem jó választás! A tárban ragadhat a lőszer és besül a fegyver, nem tudod használni. Vagy azért, mert rosszul tárazod be, vagy mechanikai hiba miatt. Ez igaz az összes hasonló automata pisztolyra. CSAK revolver típusú, forgótárasat szabad venni, az nem tud beragadni, ha egy töltény nem sül el,akkor is tovább ugrik a következőre.
2019. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, gondolkodtam már forgótáras fegyveren is, de a szívem /sajnos/ az öntöltők felé húz :D Azt hallotam, hogy az első pár lövés akad el jellemzően, de amint kicsit "bejáratódik" a fegyver, gond nélkül teszi a dolgát. Köszi a választ, várom a további kommenteket! :D
2019. jún. 28. 19:53
 3/10 A kérdező kommentje:
Illetve gondolkodtam még esetleg egy Bruni New Police modellen is, a súlya, és a biztonságos csőretölthetősége miatt is. Ez a fegyver mennyire jó választás akár önvédelemre?
2019. jún. 28. 19:57
 4/10 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag ugyan ez, csak más néven: https://www.youtube.com/watch?v=f3TWCu-QhD4


Ha csóró vagy, vegyél jó gázsprayt, ha pisztolyt akarsz, ÖNVÉDELEMRE, akkor Alfa revolvert.

2019. jún. 30. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

BNP: https://www.youtube.com/watch?v=ZMpKb0nbGlM


Neked nincs neted, hogy rákeress?

2019. jún. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindkét videót láttam már, de kíváncsi voltam a véleményekre.
2019. jún. 30. 07:33
 7/10 anonim válasza:

a gázpisztoly ingerlő hatású anyagot lő ki mint egy gázspray.Azzal a nagy különbséggel,hogy ezt lényegében gáz halmazállapotban teszi,iszonyatos ,és felesleges hangzavart csapva,ráadásul nem tapad meg ugy,mint egy folyadék sugár,vagy permet.A hatóanyagai nem a legerősebbek.Többre lehet menni az OC töltetűekkel,legalább 50ml essel,vagy még több.

Természetesen elsősorban USA gyártmányokkal nem pedig német tipusokkal,ahol a civil piacra szántakban kevesebb a hatóanyag.Ezek persze sokkal drágábbak ,mint európai gagyi társaik.pl fox labs,sabre red,a két vezető gyártó.

Ha pl valaki olyan helyen mozog ahol szabadon lófrálhat akár egy medveölő kutyuli is.Igen magas ívben le van ...va a jogszabály.

2019. júl. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semennyire . Nagy nehéz . Keress 60 70 dkg közepesebbeket EKOL ALP ZORAKI 914 de a tárba csupán 8 9 db PV CS töltetet pakolj .
2019. júl. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bruni Kimar a legalja minőség . Pp másolatban Ekol MAJAROV a legjobb .
2019. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg Blow tr30 (ami BERETTA Px másolat ) vagy Retay M85 és X az új sorozat ami Da/Sa tüzelésre képes . Nézd mezek teszt bemutatô videóit a boltokban vizsgáld meg aztán hajrá .
2019. júl. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!