Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Gáz vagy bunkóság egyedüliként...

Gáz vagy bunkóság egyedüliként a teraszra venni jegyet a BP Parkban?

Figyelt kérdés

Az a banda lesz,akit az egyik legeslegjobban szerettem volna látni élőben,amióta szeretem a metalt,de úgy látszik senki nem lesz akivel mehetnék,viszont én nem vagyok olyan bulizós és tombolós típus,egyszerűen csak szeretem nyugiba élvezni a zenét. Pl.mikor egy ismeretlen banda lépett fel és nagyon brutál volt,nem az volt,hogy elkezdtem rázni a fejem meg minden,hanem csak tátva maradt a szám és lefagyva néztem,hallgattam :D Szóval ilyen vagyok. De hát az hogy nézne már ki ha egyedüliként leülnék egy 4 személyes asztalhoz..?

Gondoltam itt megkérdek másokat,hogy ha ugyanaz a véleményük mint nekem,akkor legalább tudom biztosra,hogy a nézők közé vegyek jegyet.


2019. jún. 29. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam sok helyen. Nem gáz, csak a prolik szemében.
2019. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél nyugodtan fentre jegyet, max elkérik a széket. Érezd jól magad ❤
2019. jún. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed, vedd meg! Ne foglalkozz a csőcselékkel.
2019. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát csak,most kedden nem is láttam olyat aki egyedül lett volna,ezért is zavar a dolog.

Mondjuk azt is imádtam,hogy akiknek nem jutott ülőhely,természetesen közvetlenül a lépcső elé álltak,amerre van a színpad,hogy a teraszos közönség 50%-a ne lásson még véletlenül se semmit. Így mindenki felállt. Nekem nem lenne pofám ilyet csinálni de hát kinek mi :/

2019. jún. 29. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!