Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hegyalja fesztiválozók! Mi...

Hegyalja fesztiválozók! Mi történik a belépéskor, miket vizsgálnak át, és miket nem lehet bevinni a fesztivál területére?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy dezodort sem lehet, gondolom akkor már vízmelegítő csövet sem. Ha belerakom a hálózsákba kitapogatják? Nektek mi a trükkötök?
2010. júl. 10. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Belépéskor ku rva nagy sor fog állni a kezdőnapon, és a security kinyittatja mindenkivel a táskáját, amibe bele is túrnak, úgyhogy nagyobb tárgyakat szinte lehetetlen, a kisebbeket viszont ruhák közé vagy törölközőbe csavarva tudod bevinni. De ha mondjuk piát vagy ilyen melegítőt akarsz levinni, akkor érdemes lemenni 1-2 nappal előre a kempingbe, mert olyankor még nincs security, és azt viszel be, amit akarsz, bár ilyenkor fizetni kell a kempingért. egyébként a hálózsákot és a sátrat is megtapizzák. Szerintem efotton jobb a helyzet, mert ott nem kellett kinyitni a táskát, csak megtapizták, de abból nem sok minden derül ki..Nem tudom, menyire volt hasznos így hegylja után ez a válasz, de talán majd jövőre..meg méz ott a sziget és az azfeszt is!
2010. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!