Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Youtubeozáshoz szerintetek jó...

Tibor001 kérdése:

Youtubeozáshoz szerintetek jó lenne ez a név? :D (olvasd)

Figyelt kérdés
Most,hogy itt a nyár,szeretném elfoglalni magam a haverok mellett,és a youtubeozásra gondoltam...Commentary jellegű videókat szeretnék készíteni,pusztán unaloműzésből,alapból szeretek véleményt formálni a dolgokról,s a platform tökéletes lenne arra,hogy ki is adjam magamból,persze nem szeretném annyira komolyan venni,csak a kreativitásomat szeretném picit kiélni,és nem unatkozni általa. Szóval szerintetek jó lenne az a név a csatornának,hogy ScumTalker,mikor gondolkoztam egy neven egyből ez jutott eszembe,a Talker a commentary tartalmakra utal,a Scum meg azért mert szeretem tekashi69 zenéit,és ugye a szó a szlengben azt jelenti,hogy hitvány,ha valaki rákérdez,hogy miért akarnám azt odarakni,leírom neki természetesen. Illetve még volt egy ötletem,hogy legyen OpTalker a név,ugye az Op az opinion,s ugye ez arra utal,hogy vélemény-beszélő,hogy a véleményem mondom ki nyilvánvalóan ahogy a commentary csatornákon lenni szokott. Szóval ScumTalker vagy OpTalker? :D

2019. júl. 10. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább az OpTalker.

(Scumbag - szemétláda, szemét alak, ellenszenves ember, g*ciláda, g*ciputtony, f**zkalap, f**zinger)

2019. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha bevállalod h mindenki cumtalkernek csúfol akk jó:D
2019. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem,s az OpTalker szerintetek jól hangzik?
2019. júl. 11. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jól
2019. júl. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!