Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Menjek bulizni vagy ne?

Menjek bulizni vagy ne?

Figyelt kérdés
Nincs nagyon kedvem menni mert ahova mennenk van egy fiu aki elegge tapizos mikor reszeg es en kenyelmetlenul erzem magam mellette igy. Meg nem szeretek felelsz vagy merszezni mert vannak kinos dolgok amikre nem szeretek igy valaszolni.. Holnap este 8tol lenne de nincs kedvem menni emiatt. De mar mondtam hogy megyek. Nem tudom mit csinaljak. Es valami jo tanacs arra hogy elkeruljem a felelsz vagy merszet vagy a tapizast. Mondjuk annyi hogy elmegyek onnanxd vagy valami meg hatasosabb modszer kellene

2019. júl. 11. 22:37
 1/4 Cute_Psychopata ***** válasza:
Hát, mi lenne ha felelsz vagy mersz helyett kitalálnál valami jobbat? Nem tudom, üvegezetek.:D csak egy pl volt. A lényeg hogy hoz fel valami mást, ha már a fele embernek tetszik az ötlet, a másik fele is bele fog menni, csak hogy ne maradjanak ki.
2019. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszii. Es arra van meg tipped hogy mit talaljak ki?
2019. júl. 11. 23:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak mond el a szüleidnek a problémát és meg van oldva, nem engednek majd el. Megtudnám,hogy a lányomat fogdossa egy kis sz..darab még meg is agyalnám. Ti,mai fiatalok nem tudtok rendesen bulizni? Az,hogy se..részegre isszátok magatokat utána meg taperolás van,az nem buli. Keress másik társaságot vagy ne igyatok annyit..hány évesek vagytok amúgy?
2019. júl. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
16,17 es van 18 is. De vegul nem mentem el. Mert baratnomnek vmi dolga volt es nem akartam egyedul lany lenni ugyhogy nem mentem. En nem szoktam seggreszegre inni magam egyaltalan. Es ezzel a tapis fiuval alapbol nem nagyon szoktam bulizni. Masokkal tok jol elvagyok egyebkent
2019. júl. 13. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!