Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Voltatok már Balaton Soundon,...

Voltatok már Balaton Soundon, Szigeten, vagy VOLT-on? Vélemény róla?

Figyelt kérdés

2019. júl. 12. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:

VOLTon 3x, Szigeten 1x.


Jó volt mindig minden. Tudni kell mikor menj enni, inni és WC-re hogy ne állj fél órát sorba.


Piák olcsóbbak mint a soundon

2019. júl. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Nem megyek fideszes helyekre! Aki ezekre elmegy, csak pár fideszes nagyvállalkozót támogat,ugyanis ők szervezik! Ha fideszes vagy, biztosan jól érzed majd magad, főleg, hogy a jó drága cuccokkal, amit megveszel egy fideszes nagyvállalkozót támogatsz!
2019. júl. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
2016óta Sound és a Sziget nem marad ki,nekem a Sound a kedvencem,iszonyat nagy feelingje van,óriási buli mindig.A Sziget is nagyon jó,de annak másabb a hangulata.VOLTon is voltunk már,nekem az annyira nem jött be,annak a legkisebb az élménye talán.
2019. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

soundon most voltam harmadjára, egész héten voltunk minden alkalommal, de valószínű ez volt az utolsó...

Hihetetlen nagyot esett a színvonal még így pár év alatt is. Az első alkalommal még azt néztük, melyik külföldi előadót hagyjuk ki, hogy egy másikra elmehessünk, most alig tudtunk bármilyen előadóból olyat választani ami tetszik. Voltak akik csalódást okoztak, the chainsmokers, marshmello. Úgy összességében az idei sound csalódás volt... Aki idén ment először, azt nagyon irigylem, ennél csak jobb lehet. Összességében, ha jó a felhozatal, életed bulija, de ha ilyen tingli tangli előadók vannak, olyan érzés, mintha valami búcsúban lennél.


Szigetre most megyek először (másodszor megyek igazából, először kb 3 évesen voltam kint :)) ide csak egy napot, hétfőre.


Idén próbáljuk ki először a bmylaket, ide is egész hétre megyünk, a line-up itt a legkiválóbb számomra.

2019. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Viltam jóvolt
2022. júl. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!