Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tud valami jót valaki a tv2...

Tud valami jót valaki a tv2 teletext sms chat szolgáltatásről?

Figyelt kérdés
2019. júl. 16. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Senki nem használ már teletextet.
2019. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kb. 10 éve használtam utoljára.
2019. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hozé don Padrafos válasza:
100%
Ez már muzeális dolog. Régen teletext editor programmal tudtam grafikus üzemmódban vezérelni, és mindenféle szíveket küldtem nőknek, meg hasonlók. Arra kell figyelni, hogy minden sor egy szín vezérlőkarakterrel kezdődik, amit a stúdióban szúrnak az sms-ed minden sora elé. Ezeket számításba kell venni, hogy ne csússzon szét a rajz. A régi nokia logo managerrel tudtam kiküldeni a szerkesztőprogram által kiadott bináris fájl tartalmát. Kb 20 éve.
2019. júl. 24. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én soha nem írtam, de néha olvastam. Felejthetetlen élmény volt, hogy szex sms-ezésért, szextelefonért kuncsorogtak előre feltöltést "lányok".

Meg volt egy srác, aki több százezres vagy milliós számlát csinált magának, és azt a kérdést ismételgette egymás után vagy hússzor, hogy hogyan lehet megúszni ezt a tartozást. Ja egy emelt díjas sms szolgáltatásnál biztos ez volt a legbölcsebb. :D


Egyébként csak nem arról van szó, hogy a börtönbe akarsz üzenetet küldeni?

2019. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!