Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Au Haru Ride végles befejeződö...

Au Haru Ride végles befejeződött? =~= (Blue Spring Ride)

Figyelt kérdés
A világ legjobban érzelmileg kifejtett animéjének gondolom, nem ishiszem el hogy nem lett népszerű, személy szerint az ilyesfajta animéket jobban kedvelem mint a természetfeletti energiáról szóló csatás-harcolós féléket... ‘•~•` ha valaki tud vmit a folytatásról vagy a befejezésről megköszönném ha leírná, vagyis nem vagyok biztos benne hogy ennyi lett volna. Szóval ha vki tud valamit hogy lesz e még folytatás válaszoljon köszi előre >~<

2019. aug. 31. 18:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Hupsz elírtam xd AO***** haru ride
2019. aug. 31. 18:18
 2/5 anonim ***** válasza:
A manga pár éve befejeződött. Az animének valószínűleg nem lesz folytatása (eleve nem volt se az anime, se a manga túlságosan népszerű Japánban), viszont a mangát teljesen lefordították magyarra.
2019. aug. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen olvastam egy másik kerdesnel hogy nem lett nepszeru de azert megis csak.. mindegy koszonom a valaszod #2
2019. szept. 1. 15:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Az anime már végleg befejeződött.

Én is sajnálom mert az egyik kedvencem, és nem lett rendes befejezése.

2019. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy kedvencem volt, sajnáltam hogy a legizgibb résznél fejezték be. Készült belőle élőszereplős film, ami nem olyan jó mint az anime, de legalább feldolgozza az anime utáni történéseket is, szóval érdemes megnézni.
2019. szept. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!