Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Gravity Falls (Rejtélyek...

Abi667 kérdése:

A Gravity Falls (Rejtélyek városkája) befejeződött?

Figyelt kérdés
Nemrég fejeztem be első évadot, ezért érdekelne hogy csak 2 évad van összesen ? És véglegesen Így marad ? Ha igen ne mondjátok el mi a vége, csak a kérdésre adjatok választ (Utálom a spoilereket :( )

2015. júl. 19. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. júl. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem... A második évadnak még közel nincs vége. És asszem három évad lesz... Ja meg egy film, de ez csak pletyka. Ja amúgy itt egy Season 2 Intro, nem spooileres: https://www.youtube.com/watch?v=CQSLFBfZXF0 Itt az összes rész fent van magyarul: [link] Itt az egyetlen, még csak angolul kijött rész (nagyon vigyázz! ez az eddigi utolsó): [link] És itt egy rohadt jó intro, a 2. évad 2. feléről, DE CSAK HA MÁR LÁTTAD A RÉSZEKET: https://www.youtube.com/watch?v=HbJ2c2H1tek

Remélem kielégítő választ adtam... :D

2015. júl. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hál istennek! :D köszönöm a válaszokat !!!!!!!
2015. júl. 19. 16:57
 4/5 anonim válasza:
2015 november 20-án a sorozat alkotója Alex Hirsch tette nyilvánossá a twitter-oldalán, hogy a sorozat a második évad után véget ér.[2] Azt is hozzá tette, hogy a műsort nem a Disney Csatorna törölte, hanem ő maga személyesen döntött a befejezésről. "Ez teljesen az én döntésem, amit már rég elhatároztam – mondta Hirsch. – A fejemben mindig is egy kerek történet volt, amit nem akartam a végtelenségig nyújtani. Gravity Falls mindig is egyetlen nagy nyári kalandnak lett szánva, aminek van eleje, közepe és vége." A sorozat utolsó epizódja 2016 február 15-én jelenik meg.
2016. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:/ és film lesz belőle ?
2016. márc. 28. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!