Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes megnézni a Tokyo...

Ttip kérdése:

Érdemes megnézni a Tokyo Ghoul: re-t ?

Figyelt kérdés
Az első 2 évadot megnéztem és nagyon tetszett , de nem tudom hogy folytassam e mert elégé megváltozik a story szál meg elég sok savat kapott.

2020. febr. 11. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tehetsz vele egy próbát, de készülj fel, hogy lehet hogy össze fogsz zavarodni kicsit, mert míg a Root:A igencsak eltér a mangától, a :re visszatér a manga adaptálásához, hagyva ezzel egy jó nagy "lyukat" a fent említett két évad évad között(ami miatt úgy tűnhet majd, hogy a story pár helyen inkonzisztens)


Ha nem akarsz csalódni ajánlom a Tokyo Ghoul mangáját a legelejétől, mert már az anime első évadja hajlamos kivágni/megkúrtítani dolgokat a mangából, amik a karakterek szempontjából fontosak.

2020. febr. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Borzasztó nagy csalódás volt, és bántam, hogy nem mangában olvastam el, ezzel megfosztva magam amúgy egy élménytől.
2020. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos, A Tokyo ghoul volt az első animém. Az első évadot mai napig imádom. A többi évaddal nem vagyok megbékélve. Ugye a 2. évad nem manga hű, jól el is szarták. a re:1 Borzasztó szar volt, pontosan nem emlékszek mindenre, azt hiszem itt borult nálam minden. Azzal, hogy Kaneki (talán itt már Haise volt) átment abba a másik csapatba az egyszerűen kibírhatatlan volt. A re:2 egy picivel jobb volt, ugye itt ment vissza Touka-hoz, ami kicsit feldobta a hangulatot. Illetve az a kis meglepetés a végén, na az ütött. ÖSSZEGEZVE: A Tokyo Ghoul egy remek ötlet volt, de a 2. évaddal elrontottak mindent, amit a re:2-vel próbáltak visszahozni. De hát amennyi ember annyi vélemény :)
2020. márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!