Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mikor fejezik be a borutot?

Mikor fejezik be a borutot?

Figyelt kérdés
Lehet hogy fura kérdés és sokan lerámasdnak hogy honnan lehetne tudni. De ha valaki valami olyasmit olvasott kérlek írja le. Pl remélem meglesz legalább 500rész.Vagy lessz e olyan folytatás mint a narutonál a shippuuden stb.

2020. márc. 24. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt honnan tudhatnánk előre?

Nincs bejelentve nem lehet tudni a készítők mennyit szántak neki, illetve a folytatásról sincsen semmi információ hiszen még javában fut az anime!

2020. márc. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fő szál még el se kezdődött igazán. A chuninvizsga volt utoljára canon és a most kezdődő földesuras rész a következő canon. Ezután indul be, a manga szerint. Amúgy pénztől függ. A shippuudent is elhúzták fillerrel, eddig ezt is, szóval lehet 500+rész is. Mangától és népszerűségtől függ többnyire. Ha deficites lenne lelövik úgyis.
2020. márc. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én speciel csodálom hogy még nem kaszálták el. Meggyalázza a Naruto franchise-t. Borzalmasan elhúzzák, fanservice-el tömik tele, ÉS AZOK A ROHADT FILLEREK. A Naruto is beleesett ebbe a hibába de úgy tűnik az illetékesek nem tanulnak a hibából. Nem egyszer volt már a Boruto-ban is 5-10 részes filler blokk. Egyedül a fő szálakat várom, amiatt követem, de kezdem azt érezni, hogy a lagymatag kutyaszar nézése is izgalmasabb mint némelyik Boruto rész. A válasz a kérdésre, szerintem reális az 500 rész sajnos. Ebből olyan 100-150 fillerre tippelek, ami nagyon sok, semelyik másik animében nincs ennyi, a Shippuuden-ben is rengeteg volt, de a Boruto-ban talán mégtöbb.
2020. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kedves 3-as válaszoló!


Azért van ennyi filler a Borutóban mert a manga le van maradva, mivel csak havonta jelenik meg. Mi mást csinálhatnának?

2020. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg anime ilyenkor eltér a mangától, amíg be nem éri a manga az animét, csinál egy "kitérőt" lásd Gintama, vagy még sorolhatnám. Ezerszer élvezhetőbb lenne, ha a stúdió valami egyedit találna ki, ami bele illik a történetbe, nem vinné előre azt, viszont izgalmas lenne. De amiket leadnak, például az xy. csapat lány tagjának a napi tevékenysége. Nem tudom van-e ember, aki azt végignézi. Ráadásul kezd nagyon átesni a ló túloldalára. Például pár hónapja is 8 filler rész volt. Vicces kicsit. Eddig 100+ részt adtak le, szerintem nem túlzok ha azt mondom, hogy ebből 30 rész kapásból filler volt. Nem hiába alacsony mindenhol az értékelése. Ráadásul a Kara arc amit mindenki várt most fog csak kezdődni. 100+ részig húztak egy pár arcot. Ha így megy tovább lehet 500, de akár több részes is, aminek a fele filler.
2020. máj. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!