Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Spice and Wolf animének...

Kex-Tex kérdése:

A Spice and Wolf animének várható a 3. évada, vagy nagyon ne reménykedjek benne? Csak azért kérdezem mert nemrég láttam egy cikket, hogy folytatni akarják, csak még nincs pontos dátum, de 2020 és 2021 közé tették.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 7. 02:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hallottam semmit. VR játákokat csinálnak most belőle. Egy jött tavaly, egy van bejelentve 2020/21-re.


A sorozatnak már a második évada is elmúlt 10 éves, a light novelt eredetileg befejezték kb 5 éve (azóta elkezdtek új köteteket kiadni hozzá, de azt hiszem azok nem a történetet viszik tovább) és a mangát is már legalább 2 éve. Nem valószínű, jogy olyan formában folytatást kap és azt sem hiszem, hogy a mai anime ipar képes lenne méltó módon folytatni, vagy hogy a mai közönséget le tudná kötni.


Ezen a ponton, ha hozzányúlnának, az valószínűleg amúgy is reboot lenne.

2020. ápr. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen hír. Kamu hír gyártó, spekuláló oldalak sokaságán csak.
2020. ápr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! Kissé csalódott vagyok , hogy nem lesz még egy évad , dehát ez van. Pedig ez lett az egyik személyes kedvencem, mert harcok nélkül szinte csak dialógusokkal, sikerült elérnie hogy megszeressem és élvezzem.
2020. ápr. 7. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el a light novelt. Sokkal tovább viszi a sztorit, úgyhogy érdemes.
2021. máj. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!