Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nemrég megkaptuk a 15hónapos...

Nemrég megkaptuk a 15hónapos oltást. Eddig semmi jele hogy baj lenne, a lányom ugyan olyan rosszaság mint eddig. Mikor várható a mellékhatás?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
oltástól számított 7-14. nap között.
2011. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudok a kérdésre válaszolni(majd csak pár nap múlva), de nekünk holnap lesz a 7 nap, még semmit nem vettem észre a Manón. Remélem megússzuk!!!

Barátnőm kislánya még nyűgösebb sem volt tőle, semmilyen mellékhatásuk nem volt.

Reméljük a legjobbakat!

2011. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az én kisfiamat ez az egy oltás döntötte le a lábáról, a 7. napon 39.2-re felment a láza :( aztán másnap még hőemelkedése volt

de az is lehet hogy ti megússzátok, így legyen!

2011. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Eddig egyik oltással sem volt probléma,remélem most sem lesz!
2011. jún. 15. 23:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Nalunk sem volt soha egyik oltastol sem mellekhatas. A 15 honapos oltasig.

Viszont azutan kb egy hetre mindket gyerek belazasodott.

Nem volt veszes, a kicsinel annyi gond volt, hogy ejszaka tortent a lazasodas es kicsit mintha az orra is bedugult volna, pedig nem volt megfazva. szoval ejszakaztunk egyet. Masnap mar nem volt semmi baja.

2011. jún. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is "vártam" először a bűvös 7., majd a 10., és a 14. napot! De szerencsére semmi az ég világon nem történt! Előtte sem volt egyik oltástól sem probléma, de ettől féltem, mert oltás előtt egy héttel kb kicsit náthásnak tűnt. De mégis megúsztuk mindenféle mellékhatás nélkül.

Hanyadik napnál jártok?

2011. jún. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!