Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Inuyasha-hoz hasonló animék?...

Inuyasha-hoz hasonló animék? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tehát vanbenne harc és szerelem. Harc és közben bemutatja hogy szeretnek egymásba :3 Vagy esetleg egy akadályozó tényező itt pl.: Kikyo (mármint nekem, akinek nem az ne vegye magára :D). Tehát ha láttad ezt az animét akkor tudod miről beszélek, miről szól :D:D köszönöm a válaszokat!:3

2013. nov. 2. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos hogy teljesen olyan, de a Kamisama Hajimemashita az ilyen ha jól emlékszem.
2013. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hiiro no kakera (most nézem, kicsit vontatottan megy, olyan semleges nekem)

Hakuouki (ennek több évada van, gyönyörű grafika, zene is jó, egyedül a főszereplő csaj idegesít xD)

Amnesia (bár ez nem annyira harcos, és a történet is sz*r, de a grafika jó)

Vampire Knight (kis harc, kevés szerelem)

Darker than black (na ebbe nincs annyira szerelmi szál, sőt, de nem is erre koncentrál, hanem az emberi természetre, de többet nem mondok, mert akkor tuti telemegy spoilerrel, harc az viszont van, és nagyon jól kidolgozva)

Rurouni Kenshin (hát ebben sem dúl a szerelem, de azért a csaj érzései elég nyilvánvalóak, harc az ebben is van, és itt is egész jó)

Hellsing (ezt még nem láttam/olvastam de állítólag jó, és asszem szerelem is van benne)

Hát hirtelen ennyi jutott eszembe, de nem mindegyik felel meg az Inuyashához hasonlóknak + akadályozó tényezó sincs.

De ha a sima iskolai romantika is megfelel:

Lovely Complex

Kimi ni todoke

Kimi to boku (fiúkról szól, lágy szerelmi szál, és uccsó két rész a 2. évadban nincs lefordítva)

Romeo x Juliet (ez csöpögős, de végignéztem, nemhiszem hogy tetszene, de nem tudhatom szóval ideírtam)

Tonari no kaibutsu-kun (kicsit befejezetlen)

Ouran Kouko (High School) Host Club (ez se elég befejezett)

Kokoro Connect (hát...érdekes egy anime...)

Hiyokoi (cuki ova, kár hogy csak manga van, és az is angol, bár tudok angolul magyarul egyszerűbb lenne xD)

Lucky Star (nem láttam végig, de az eleje nekem bejött, igaz a figurák moék)

Kaleido Star (akrobatás, nem túl szerelmi)

Karin (vámpíros, és egész aranyos+zene is jó)

Kaichou wa maid-sama (ez nagyon tetszett)

Toradora (furi)

Free! (ezt nem láttam, csak várólistás)

Ben-to (ez is várólistás, más ajánlotta, azt hiszem pici ecchi is van benne)

Special A (ez jó, és harc is van benne a két főszereplő között)

Itazura na kiss (egész jó)

Suki-tte ii na yo (ez jó kis ecchivel)

Sword Art Online

Bokura ga ita (érdekes...fura grafika)

Anohana (szomorú, de romantikus)

Kilari (sztáros a szerelem nem teljesedik be igazán+egy idő után nics meg se felirattal se szinkronnal és ilyen hülye grafikába vált, amiben Kilari olyan mint egy ovodás)

Rosario to Vampire (felfüggesztettem nem igazán tetszett)

Uta no Prince-sama (ez jó, és zenés)

Inu x boku ss

Full metal panic! (ezt nem igazán tudom milyen)

Legend of Aang/Korra (ezt láttam valamennyire, de nekem nem igazán tetszett)

D.N Angel

Kaze no Stigma (nem ismerem, állítólag jó, csak a vége nem nagy durranás)

Code:Breaker (passz, állítólag jó)

Fairy Tail (elég ingadozó, nem igazán ragadott meg)

Kamisama Hajimemashita (nem láttam, állítólag jó)


Hát a végére eléggé eltértem a témától, de azért remélem tudtam segíteni :). Egyébként nézz fel animeaddictsra, vagy anime online hunra ott ismertetők és vélemények is vannak hátha találsz neked tetszőket.

2013. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bocs azt lehagytam hogy Special A-ba ne Inuyasha kaliberű harcra gondolj. Hanem sportokban, tanulmányokban, de főleg karate és egyéb sportok.
2013. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi:)
2013. nov. 6. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!