Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Inuyasha-hoz hasonló anime?

Inuyasha-hoz hasonló anime?

Figyelt kérdés
Olyan animét keresek, ami az inuyasha-hoz hasonlít. Értem ez alatt: szerelmi háromszög, csaták-harcok, izgalmas fordulatok. Lehet akár mostani vagy régebbi időkben játszódó. Azért nem keresek, hanem kérek, mert a személyes véleményre vagyok kíváncsi, hogy ki mit ajánlana ez alapján, kinek mi tetszett.
2012. febr. 11. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Először tudni kéne fiú vagy lány vagy-e, de azért írok nyugodtam.

Ami az InuYasha-hoz hasonló... így először a Nurarihyon no Mago jut eszembe. Youkai-okról szól, harc és izgalom van benne bőven, viszont a szerelem annak ellenére, hogy megjelenik, nem játszik nagy szerepet. Ettől eltekintve, szerintem nézd meg az értékelésem az animére 9.5/10

Lehet, hogy nem igazán tudok segíteni vele, de megpróbálok olyanokon gondolni ami hasonlít rá. Ha véletlenül csak nekem hasonlítana bocsánat előre is.

Ha műfajt nézem, nem pedig a sorozatot, akkor még a Sousei no Aquarion ami eszembe jut. A sorozat alapja a szerelem és a harc, ami nagyon jól van vegyítve, és a poénok is jók benne. Tudni kell, hogy itt ezekkel a mechás robotokkal (nem tudom jobban fogalmazni) harcolnak. Inkább fiúsabb anime, de én lányként nagyon élveztem a sorozatot. 8/10

Talán ajánlani tudom még az Inu x Boku SS. Ez egy most is futó anime, itt inkább nyugodtabb a hangulat, és a harc van háttérben, és ha jól vettem ki az animéből (ebből az 5 részből) a szerelem is megjelenik. Egyelőre 8.5/10

És ha lány lennél (de ha mégis fiúként) akkor még a Hakuouki az ami ilyen. Japán történelmi, szóval a kardok vannak szerepben. Miután a sorozat unalmas lenne ha igazi történelmi lenne, vannak görbe kanyarok benne. Izgalmas, harcok vannak benne, és ha ez nem lenne elég a főszereplő(lány)t gyönyörűen rajzolt szépfiúk veszik körbe. Ezért nem fektetnek a szerelemre sok mindent, de összezavarják a lányt, és a fiúk is igen örülnek neki. A sorozatban egyszer láttam a csókjelenetet. 9/10

Hát ennyi jutott most eszembe, remélem tudtam segíteni.És még egy dolog, ezek mind feliratosak, és vannak hozzájuk magyar feliratok. Ezt csak azért hogy hátha mielőtt csalódnál.Ha a feliratos mégsem lenne jó, akkor sajnálom :)

2012. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok! Köszi szépen, majd utánuk nézek. Az az igazság, hogy nem vagyok valami nagy animés, egy pár van amit szeretek, de gondoltam keresek néhány újabbat, hogy ne mindig a "lerágott csont legyen terítéken".
2012. febr. 11. 17:34
 3/11 anonim ***** válasza:
nemtudom,feltűnt-e,nekem csak most,hogy hülye kérdés olyan hogy XY-onhoz hasonló mert 2 HASONLÓ anime sincs. már próbáltam keresni olyat,hogy egy másik hasonló anime legyen,de rájöttem hogy 2 ugyanolyan vagy hasonló anime nincs. szerintem én ilyen lopásnak minősíteném :/ 2 hasolnó nincs :/ sajnos.
2012. febr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Írtam hogy mit értek a "hasonló" alatt..de mindegy
2012. febr. 12. 19:53
 5/11 anonim ***** válasza:

Naruto és One piece.


One piece történet röviden:


Történet röviden:

Egy kitalált világban játszódik (kb olyan időben játszódik mint a karib tenger kalózai)


Rengeteg ország van, de egységes vezetés van (világ kormány). kb 20 évvel a történet előtt kivégezték Gold Rogert, a kalóz királyt. Ő volt a legerősebb, legrettegettebb harcos. Nyilvános kivégzése volt, és az egyik ember a tömegből megkérdezte hogy hol van az a sok kincs amit megszerzett, majd Roger ezt mondta:

"A kincseimet akarjátok? Keressétek! Mindet egy helyen hagytam." Majd kivégezték.

Ekkor kezdődött a kalózok kora. Szinte minden ember megakarta szerezni a kincseit.


Rengetek kalóz van, de ők a tengerészekkel ellentétben nem egységesek, hanem bandákba szerveződnek. Szóval megszámlálhatatlan kalóz csapat van, akik harcolnak a kormány, és a többi kalóz ellen is.


A történet főhőse is meg akarja találni Roger kincseit is, illetve ö akar a következő kálóz király lenni. Csak az a baj, hogy nincs se hajója, se legénysége. :D

De annyi előnye van, hogy gyerek korában megevett egy démongyümölcsöt, ami természet feletti erőt ad neki.

És elindul legénységet toborozni, illetve hajót szerezni. :D


Talán ez a kedvenc animém. (Nem csak a shounenek közül)

Kiváló karakterek vannak benne, remek a történet. Van amikor nevetem, van amikor a könnyeimmel küszködtem. :D


Szóval ajánlanám mindenképp. CSak ugye ez is egy shounen, elég sok részt kell megnézni hogy beinduljon. Ez az egyetlen anime ahol semelyik főszereplőt nem utáltam. (Na jó, az elején Usopp nagyon idegesített, de már nem tudnám nélküle elképzelni. :D)



Naruto:


Ninjákrol szol, elég sok "Mágia" van benne. A világon a shinobik (ninják) hatalmas falukban, már-már városokban élnek. A történet kezdete előtt kb 12 évvel egy hatalmas démon elakarja pusztítani a falut, de a falu vezetője az élete feláldozásával egy kisbabába pecsételi a démont.

12 évvel később kezdődik a történet. Akibe a démont pecsételték ö a főszereplő. Shinobinak készül ö is.

Ugye az újoncoknak van pár éves alap képzés majd 3 fős csapatokba osztják őket, és kapnak egy mestert.

Szerencséjére ők talán a legerősebb mestert kapják.

Sok akció van benne, elég sok érzelem is van benne. Csak ugye ez shounen, sok részt kell megnézni hogy történjen valami. :D

De Narutonak, és Sasukenak (Naruto egyik társa) is tragikus története van.

Illetve itt szimpatizáltan a gonoszokkal is.

Jobban bele gondolva nem is gonoszak. (persze nem mind:D)


A fillereket mindenképp hagyd ki, és főleg a shippudentöl lesz jó.

2012. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. febr. 13. 12:32
 7/11 anonim ***** válasza:
gintama
2012. márc. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
szerintem még jó a final fantasy vii az hasonló mert ebbe is van szerelem izgalom poén szerintem jó és ezis kb olyan régi mint az inuyasha csináltak már filmet is belőle de nem csak ez az egy van van final fantasy anime final fantasy xii de szerntem a final fantasy vii a legjobb nézz utána:)
2013. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, Final Fantasy-kat ismerem! :)
2013. ápr. 20. 00:41
 10/11 GaiSigori válasza:
kamisama hajimemashita szerintem te pont ilyet keresel... :)
2013. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!