Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hol tudom megnézni a Fullmetal...

Hol tudom megnézni a Fullmetal Alchemist-et magyarul? (Csak idavideót ne mondjatok pls)

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:

indavideo

amúgy ami nincs fent nCore-on az nem létezik,ott keresd

2014. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csak egy tipp: animét soha nem szabad magyar szinkoronosan nézni :D de amugy ha kedvet kapsz akár más animét is megnézni ahoz csak felirat van de nyugi 3-4 rész alatt hozzászoksz az olvasáshoz és már nem is fog zavarni
2014. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Eredetileg az anime-exceed.com-on nézek animét, csak hát ott nem volt fenn a fullmetal alchemist, csak a fullmetal alchemist brotherhood.

Először én is magyar felirattal néztem de azoknak egyszerűen kiborított, hogy milyen rosz a fordítás xD

2014. júl. 9. 05:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Hihi, most komolyan azt hiszed, a szinkronosaknál jobb a fordítás? Elárulom, azok sem a japán eredeti fordításai, hanem többnyire francia meg német szinkronokról készültek, esetleg angolról az újabbak.

A "rossz fordítás" meg relatív, mivel Magyarországon a fansub csoportok többsége angol felirat alapján fordít, mivel nagyon kevesen tudnak annyira japánul, hogy megkockáztathassák. Szóval lehet, hogy a fordítás a japán szöveghez képest rossz, viszont az angol felirathoz perfekt. Vagy elfogadod ezt időnként, vagy megtanulhatsz angolul és nézheted a japánból fordított angol feliratosakat, ott máris csak egy elfordítási esély van - vagy még jobb, megtanulsz japánul és akkor meg nem is kell semmi fordítás, esetleg te magad is fordíthatsz, hogy megmutasd, hogy is kell ezt csinálni. ;)

2014. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocs, most néztem meg az oldalt, amit írtál, szóval angol maradhatsz az angol feliratnál, ezek szerint tudsz angolul. De változatlanul fenntartom, hogy a magyar szinkrontól ne várj jobbat, mint egy angol felirattól.
2014. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*akkor maradhatsz
2014. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát Ausztráliában élek xD szóval szép is lenne ha nem tudnék xD
2014. júl. 9. 13:28
 8/10 anonim ***** válasza:
ha magyarul szretened nezni akkor a filmezz-en megvan, de csak az elso evad es az azt koveto movie is, de a brotherhood mar nincs
2014. júl. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*.eu bocsi az lemaradt a vegerol
2014. júl. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. júl. 12. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!