Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kaphatnék egy kis felvilágosít...

Kaphatnék egy kis felvilágosítást a Fullmetal Alchemist-tel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sokan dicsérték és gondoltam megnézem de kicsit gondba vagyok h mit érdemes megnézni belőle. Van a brotherhood, ami végig a mangát követi és van a sima ami egy ideig követi (?) aztán egyáltalán nem. Érdemes-e mind2 sorozatot megnézni vagy elég a brotherhood?

A második kérdésem meg h mennyire jó a magyar szinkronos verzió? Csak az indavideón találtam meg ott meg a képminőség nem nyerte el a tetszésemet. Jobb inkább eredeti nyelven és felirattal?


2014. jún. 16. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindkettő nagyon jó a maga módján, habár az oldal 98%-a a Brotherhoodra fog esküdni. Megéri.


A magyar szinkron mint ahogy az megszokott pocsékszar, nem adja vissza ugyanazt, nem is illik a hang a karakterekhez. Csakis eredeti nyelven ajánlanám.

2014. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Brotherhood sokkal jobb mint az első sorozat, és egész jól sikerült a magyar szinkron is.
2014. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A magyar szinkron sztem is tűrhető, vannak ennél sokkal szarabbak. Mivel a Brotherhood követi a mangát, ezért sztem is az a jobb.

Ha mindkettőt akarnád nézni, akk onnantól kezdve tér el az első a Brotherhoodtól teljesen, mikor felbukkan Kapzsi.

2014. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a választ. Végül arra jutottam, h először megnézem a simát majd utána a brotherhood-ot és feliratosan. Itt a nyár idő van bőven :)
2014. jún. 16. 20:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jól döntöttél. Ugyan a sima megtekintése nem szükséges a történet megértéséhez, de a Brotherhood kissé elhadarja azt a szakaszt, amit az első anime feldolgozott. Plusz érdekes lesz összehasonlítani a kettőt, hogy mennyire eltérő irányokba mentek el a sztorik.


Én szinkronnal néztem anno, és a lényeg átjött, de nagyon half-assed, felemás minőségű lett a szinkron. Cserélődő hangok, röhejes kiejtési bakik, olykor zéró beleélés, és a hang általában késik a szájmozgáshoz képest.

2014. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!