Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Normális, hogy animekarakterek...

Normális, hogy animekarakterekbe vagyok szerelmes? :D

Figyelt kérdés

Ezekbe:


Kuran Kaname (Vampire Knight)

Nanase Haruka (Free!)

Miketsukami-kun (Inu x boku SS)

Ayato (Diabolik lovers)

Shin (Amnesia)

Fuuto (Brothers conflict)

Yato (Noragami)


13/L



2015. jan. 10. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd.
2015. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

karakter"ek"


Hát, így nem. Ennyibe csak nem lehetsz szerelmes. Nekem is tetszik sok animelány, de szerelmes csak egybe vagyok.

2015. jan. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az animék nagy részében eléggé előnyös arcberendezéssel bír minden férfikarakter (hatalmas szem, hegyes áll, hegyes orr) és ehhez még hozzájön az általában nagyon harsány színű, való életben lehetetlen formájú frizura, így számomra teljesen érthető, miért van annyi lány elájulva.
2015. jan. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi karakterbe nem szerelmes vagy, hanem rajongsz értük. A rajongás teljesen normális, a szerelmet beléjük pedig majd úgyis kinövöd, és 'visszafokozódik' majd rajongássá.
2015. jan. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak rajongsz ertuk :D en is sok srackariert rajongok ami szerintem normalis :D 14/L
2015. jan. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz!:)

Lehetsz több karakterbe is szerelmes, nem gáz, végülis a szivünk "határtalan"!!!:D

2015. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!