Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátok jó animéket?

Originalmedhawk kérdése:

Ajánlanátok jó animéket?

Figyelt kérdés
valami ezekhez hasonló animére gondoltam:Soul eater,d-gray man egyszóval sónen fight animéket keresek aminek jó a tőrténete(de más stílusú is jöhet ami nagyon jó! death note-t kivéve mert már láttam :D) válaszokat előre is köszönöm

2015. nov. 8. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Fullmethal alchemist brotherhood...nekem pl bejött
2015. nov. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Narutó nagyon jó és jó hosszú, mire beéred magad már évek fognak elmúlni. A sztori lényegében, hogy bármit elérhetsz, csak sokat kell hozzá gürizned :D. És hogy mennyire fontos a barátság. És az ereje...persze.

Mi most újra nézzük a Dragon Ballt, aminek állítólag egész jó és értelmes vége is lett annak ellenére, hogy a manga még íródik.

Az Inuysha is jó volt, csak nem volt normális vége. Elvileg az mangában él tovább.

Amit rohadtul imádtam az a Shingeki No Kiojin. Hogy miről szól? Emberek kis csoportja harcol az óriások ellen, akik embereket esznek. 3Dben is megállná a helyét, baromi szép rajzolása van, szuper jó és sok kérdést vet fel. Abból jelenleg a folytatást várjuk. 2 évead van meg, 2 baromi jó oppeningel, olyan góth zene fílingje van. De szerethető. Nem is értettem teljesen a németes beütést. Jelenleg nem jut eszembe több. Amit láttam is és nem csak hallottam, hogy tök jó.

2015. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!