Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ti se tudtátok meg nézni a...

Ptlg225 kérdése:

Ti se tudtátok meg nézni a Dragon Ball Supert?

Figyelt kérdés

Most sokan utálni fogtok, de nekem Goku a Dragon ball superből nem jön be, láttam egy-két részt youtubon és amikor megszólalt rosszul voltam tőle olyanokat mondott és sokat olvastam, hogy itt még retardáltabb mint a Z-ben. Az oké hogy sík hülye egy anime főszereplő a vicc kedvéért, de könyörgöm Goku vagy már 40 éves és olyanokat csinál felnőtt fejjel ami nem vicces, gyerekes, vagy irritáló hanem az ember már legszívesebb fejbe lőné annyira agyhalott karaktert csináltak belőle. Nem is néztem meg a sorozatot, főleg azért mert az egésztől már egy pankráció fílingem van, mert annak ellenére hogy God mod-ban aprítja az ellent meg az univerzumot csapkodja szét puszta kézzel, egy kis lézerrel ki lehet csinálni vagy agyon lehet verni, hogy azután csak Rage mod-dal verhessen le mindenkit, mint egy előre megírt szappanoperában, aminek úgyis tudod mi lesz a vége. Arról nem is beszélve, hogy legtöbbször a Bleach-re mondják hogy unalmas mert mindig ugyanaz történik benne, pedig ezt pont a Dragon ball-ról mondható el, mindig jön valami kemény csákó akivel Goku harcolni akar mert erős vagy el akarja pusztítani a földet és ennyi. Ja és nem Bleach fanboy vagyok, egy mondjuk korrekt mű szörnyű történet vezetéssel és semmi több, az meg hogy behozták a God mod-ot az előző 30 szereplőt meg Orihime-vé változtatta "Goku-san, Goku-san, Goku-san, Goku-san".


Nagyon sok mainsterim/hypolt animéről szoktam kritikákat olvasni jót és rosszat egyaránt, de valahogy a DB fanok elintézték vagy valami, hogy egy negatív kritikát se, vagyis inkább szubjektív nem DB fanboy-ok által írt elemzést találjak.

Pedig szerintem minden animének meg van a rossz oldala is, ennek is, főleg amikor a DB fanboy-ok beindulnak és a csapból is ez folyik az arcodba éjjel-nappal.

Ki volt még akinek nem tetszett a DB super, vagy csak én vagyok ennyire különc hogy elegem van belőle?

(Kérlek DB fanboyok RAGE móddal ne válaszoljanak.)



2016. szept. 18. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Én szoktam nézni. Nagyon jó isten karakterek vannak benne, a történet is zsír. Goku és Vegeta nincs túlerőben, Golden Frieza alapvetően erősebb lett volna mint ők, csak túl keveset edzett az új formájával és ezért menet közben elkezdett fáradni. Hit a 6. univerzumból szintén kb olyan erős mint Goku. És most itt van Black Goku és Zamasu akik még náluk is erősebbek és őket se tudták legyőzni RAGE moddal, ahogy Friezat, Hitet és Beerust se. Black Goku sokak szerint az eddigi legjobb főgonosz az egész szériában. A szerelmi szál Trunks és Mai között nagyságrendekkel jobb azoktól amik a Z-be voltak.
2016. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak te lettél idősebb a Z óta. Ez egy kiskamaszoknak szóló sorozat az ő szintjükhöz igazítva. Nem rosszabb a Z-nél.


(Én már azt sem szerettem annyira, az eredeti Dragon Ballt kedveltem a legjobban - de a mostaniak is szórakoztatóak.)

2016. szept. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, Gokut tényleg elhülyítették a Z-hez képest (talán még kicsit az eredeti DB végéhez képest is). A Super képi világában, karakterábrázolásában és történetvezetésében is sokkal komolytalanabb. Persze, Goku sosem volt okos és illemtudó, főleg a fillerekben, de a Z kánoni részeiben ennél sokkal komolyabb volt.


A GT-ben Goku felnőtt kori tudatát tették vissza gyerek testbe, a Superben a gyerekkori tudatát mentették át felnőtt testbe.

2016. szept. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát az eleje borzalom volt, de 47.résztől kezd egy kicsit feljönni. A super-ben Goku rettenetesen buta karakter lett, de Vegita is csak régi árnyéka önmagának, Goten-ről már ne is beszéljük. Olyan, mintha végtelenül lebutították volna a karaktereket. :P
2016. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Super az szerintem nagyon jó, legalábbis a Black Gokus története és az Isten karakterek is. A GT sokkal gyerekesebb votl és az számomram ajdnem nézhetetlen kategória, de a SUper és a Z elég jól sikerült.
2016. szept. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Szerintem nagyon jó és izgalmas a sorozat. Goku mondjuk tényleg túlzottan idióta, igaz a mostani részekben kezd talán egy kicsit normálisabb lenni. Szerintem nézd meg, mert Goku lézeres lelövése óta azért sok jó harc volt.
2016. szept. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én most láttam a 62. részt és már nagyon átmegy az egész egy ilyen véget nem érő kínlódásba.
2016. okt. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valóban kicsit gyerekesebb Goku de az egyik előző részben dühítették fel és ott ugyan olyan volt, mint régen :D Én nekem gyerekkori kedvencem volt a Dragon Ball mégis reálisan látom a sorozatot, tudom mik a hibái. A superben is elismerem ,hogy az első 2 sztori rossz lett, főleg a filmekhez képest, utána jött egy tournament, aminek meg voltak a maga pillanatai, de a mostani sztori az nagyon élvezhető, szóval javuló tendenciát mutat a sorozatl
2016. okt. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!