Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet 4-5 hónap alatt sokat...

Lehet 4-5 hónap alatt sokat fogyni aerobictól? Melyik fajtája a legjobb (step, fit ball, alakformáló. )? Ti mennyit tudtatok fogyni?

Figyelt kérdés

Február közepétől tudnék eljárni, heti 3-4 alkalommal. Van izzasztó nadrágom, az felvenném edzésekre.


Kiskorom óta duci vagyok. Bár a felsőtestem évekig vékony volt, most oda is rakódott le zsír. (Derék, hát, has. A karjaim vékonyak.) Az utóbbi 1 évben semmi mozgás, akkor jött fel még több kiló. Most vagyok 167cm, ehhez már 75 kiló! Pedig eddig nem híztam semmitől (igaz nem is fogytam). 15-20 kg mínusz az álmom.

Körte alakom van, tehát nagy fenék, vastag lábak.


Enni nem eszem sokat, vacsizni nem szoktam, igazából a drága diétás ételeket nem engedhetem meg magamnak (sokan vagyunk otthon, hogy külön főzzek).


Szerintetek hatásos lenne? Ti mennyit fogytatok? Sikersztorikat várok, jó kis dopping lenne!! :)


22/L


2011. jan. 31. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Box,vagy kick box aerobik,spinning.

Az izzasztó nadrág felesleges.

Normális és pontos diéta nélkül ne várj nagy eredményt.

A bnőm jár a fentiekre.Sikersztori meg nincs,mert soha nem volt elhízva.

2011. jan. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi az óra típusokat illetően.


De akkor pontosítanék: olyanok írjanak inkább, akiken VOLT TÚLSÚLY és így fogytak le. Nem olyat hogy "oda jártam, de nem kellett fogynom". Jó dolog, de nekem sokat kell fogynom, ezért így kérdezem.


Amúgy sok gyümölcsöt, zöldséget eszem tésztákat, kenyeret nem. Fehér húsokat, főzelékeket szeretem. De itt van a család, és baromi drága lenne külön főzni, de még úgy is, ha ők is ezt ennék. Inkább keveset eszem, és megválogatom, hogy mit szabad.


Köszi.

2011. jan. 31. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:

A körte alkat az a fajta, ami mindenképpen nagyon nőies, ám igen érzékeny is, mert hamar átcsaphat asszonyossá, de megfelelően edzésben tartva talán a legvonzóbb alkat.

Én az aerobikot nem igazán ajánlom, mert bár tényleg jó zsírégető edzés, de még így sem a lehető legjobb, és az órák elég drágák.

Ha szeretnéd és szívesen fogadod a tanácsaimat, örömmel adok a céljaidnak lehető legmegfelelőbb edzéstervet. Ha érdekel, kérlek, írj privát mailt!

2011. febr. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!