Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokyo Ghoul Manga. Aki olvasta...

Tokyo Ghoul Manga. Aki olvasta segítene?

Figyelt kérdés
Megnéztem az animét és úgy döntöttem hogy a mangát is elolvasom. Végig lapoztam/olvastam/ a Tokyo Ghoul mangát állítólag azután jön a TG jack és Joker ezeket átlapoztam. És ezek után jön a Tokyo Ghoul:re? Az első mangának ugy van vége hogy Kaneki elhagyja azt a helyet ahol fogvatartották. Innentől hogy folytassam? Próbálom összekötni a szálakat az animével de a 2. évadnak nyomát sem látom.

2017. febr. 23. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy hallom attól aki olvasta, azért, mert a második évad kb. légből kapott. Nincs sehol.
2017. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Manga első felét 12 részbe próbálták belesűríteni, ami elég rossz eredményt szült első évadban, mivel nagyon sok mindent ki kellett vágni.

Épp ezért 2. évadban ezzel meg se próbálkoztak, ezért egy csonka, elég gyenge történetet kerekítettek belőle ami nem követi a mangát, nem véletlen nem kapta meg a "2. évad" nevet se, csak simán "Root A" lett.


A sorrend pedig:

Tokyo Ghoul Jack (TG előtt ~10 évvel)

Tokyo Ghoul

Tokyo Ghoul Joker (átvezető)

Tokyo Ghoul Re


Ha érdekel a manga, ami animénél fényévekkel jobb akkor érdemes a legelejétől olvasni, de legalábbis azutántól, hogy Yamori elvitte Kanekit, mert történet itt válik igazán szét manga-anime között.

2017. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. évad története éppen ezért totál más, Kaneki sose csatlakozott Aogirihez és a személyisége is teljesen más mint a mangában.
2017. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!