Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki olvasta a Tokyo Ghoult...

Valaki olvasta a Tokyo Ghoult mangában? Ha igen tudna válaszolni pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

Szóval annyit kérdeznék, hogy Kaneki legjobb barátja meghalt? és Kaneki? És utána mi lett a Bagollyal? És a Bagolynak van egyáltalán emberi formája?

És az Anteiku tagjai (akiket Kaneki megmentett) velük mi lett?

Előre is köszi a válaszokat! ( És bocsi, hogy ilyen sok a kérdésem:) )



2015. máj. 16. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Én még csak az animét néztem meg, de néhány dolognak utánanéztem, nagyon sok dolgot kihagytak az animéből, és ha ha jól emlékszem:


A mangában Hide nem halt meg.

Az a CCG-s fazon, amelyik az Owl/Bagoly ellen harcolt (a fehér hajú, amelyiknél 2 quinque volt, akihez odament Kaneki az anime végén) vagy megölte Kanekit és a szerveit felhasználva csinált a CCG egy egyszemű ghoult vagy túlélte a harcot csak elvesztette az emlékezetét, mert később nem emlékszik semmire és Haise Sasaki néven harcol a CCG oldalán a ghoulok ellen.

Van 2 bagoly, az egyik a kávézó tulaja, az öreg fazon, a másik pedig az ő lánya=a teljesen bekötözött ghoul=a könyvíró csaj.

2015. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el a mangát, tényleg sokkal jobb.


Kérdésre nehéz válaszolni, mivel az anime második évada sajnos nem a manga alapján készült.

Tehát nagyon sok minden kimaradt.


Hide az animében meghalt, mangában valószínüleg nem. Kaneki nem halt meg, de Arima legyőzte.

(Mangában nem volt emos Kaneki, el akart menekülni, miután látta, hogy túl sok a CCG-s és a Aogiris - mangában nem csatlakozott az Aogirihez, hanem pont ellenük harcolt - Hidenek volt egy terve, de Arimat Kaneki nem tudta legyőzni. ) Kaneki elveszti az emlékezetét, Arima pedig "adotálja" és később Kaneki mentora lesz.


Yoshimurát Eto elviszi és Kanou (manga kb egyharmada róla szól, animéből mégis kimaradt karakter) felhasználja, hogy megprobáljon Kanekihez hasonló ghoulokat csinálni.


Touka és a többiek élnek is virulnak, de szétszóródtak, Tsukyama depressziós lett. Hinami pedig csatlakozott az Aogiri treehez , mert azt hiszi Kaneki meghalt és bosszút akar állni.

2015. máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kanou benne volt az animében, de csak annyira,hpgy az elején belerakta a "binge eater" szerveit Kanekibe.
2015. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább említésre se méltó. Mangában szerepelt kb. 20 fejezetben, animében meg 5 mp-et.
2015. máj. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hidéről nem tudni, hogy mi történt vele, ez az utolsó kép róla a mangában: [link]


A Tokyo Ghoul:RE-t (a manga folytatása) még nem olvastam szóval nem tudom mi történt később Kanekivel,

de az "első" manga végén így nézett ki: [link]


[link]


A Bagoly Yoshimura, a Félszemű Bagoly pedig a lánya, Eto vagy más néven Takatsuki Sen, aki így néz ki:

[link]


[link]


Az Anteiku tagjai pedig szétszéledtek.

Pontos választ nem tudtam adni, mivel a folytatásba még nem kezdem bele, de azért remélem tudtam segíteni. :D

2015. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kicsit pontosabban: Hideről ez az utolsó kép:

[link]


Vagyis volt egy terve, hogy Kaneki megússza.


Amúgy valoszeg életben van, mert Touka valakit meglátogatott Re-ben a korhazban, forumon többen mondták, hogy valószínűleg Hide, tekintve, hogy CCG-s korház:

[link]

2015. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát... MÁr az animét is nehezen bírta a gyomrom, nem hiszem, hogy bírnám a mangát :D
2015. jún. 17. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!