Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen anime FILMEKET ismertek...

Milyen anime FILMEKET ismertek? (a lényeg hogy magyar feliratos legyen)

Figyelt kérdés

Nemrégiben kezdtem el animéket nézegetni és volt 1 darab ami nagyon átjött

címe: Koe no Katachi

Ha tudtok ehhez hasonló témájú,stílusú vagy történetű anime filmeket akkor szivesen meghallgatom a válaszokat.



2017. máj. 21. 00:25
1 2
 1/11 anonim válasza:

Kimi no na Wa


Ez is Filmdrama es szerintem tetszeni fog.

2017. máj. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

Kimi no nawa


Ennél jobbat úgysem találsz szimpla mestermű és hasonló stílus

2017. máj. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sokat. Több mint 130-at láttam. Hogy magyar felirattal mi van, arról fogalmam sincs. Mivel ez kikötés, nem tudok magabiztosan ajánlani.


A Kimi no Na wa. nem rossz, simán átlagon felüli, de hogy a legjobb... szerintem csak azok tartják annak, akik 10-20 filmnél többet nem láttak és azok java is néhány ős Ghibli és a többi Shinkai film.

2017. máj. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, jó kis film volt kár hogy vége lett én még szívesen néztem volna órákon át...

Ha tudtok még hasonló filmeket szívesen végigénezem azokat is.

2017. máj. 21. 11:32
 5/11 A kérdező kommentje:
3as!!! NEM KÖTELEZŐ FELIRATOSNAK LENNIE, a lényeg hogy a szöveget lehessen érteni :)
2017. máj. 21. 11:33
 6/11 anonim ***** válasza:
A Ghibli stuido filmjeit nézd meg.
2017. máj. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Stranger: Mukou Hadan, Ookami Kodomo no Ame to Yuki, Kizumonogatari 1,2 és 3 (a 3.-at még nem fordították le mert még friss), Gintama mozifimek is mind jók pl. az első a Shinyaku Benizakura (bár ezek akkor ütnek igazán, ha az anime sorozatát is nézed). Tényleg, miért csak a filmek érdekelnek? Sorozatok szerintem sokkal jobbak. Az egyáltalán nem hátrány, hogy hosszabbak, mert így van idő rendesen kidolgozni a történetet, karaktereket.
2017. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
animeweb.hu-n találsz jó párat magyar felirattal, azokat pl. mind ismerem, de kicsit hosszú lenne bepötyögni. Koe no Katachit még pont nem láttam (a hétre tervezem), szóval nem tudok most pont olyasmit mondani.
2017. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hotarubi no Mori e, Byousoku 5 Centimeter, Toki wo Kakeru Shoujo, Zutto Mae kara Suki Deshita, Kokoro fa Sakebitagatterunda, Miyazaki művek stb...
2017. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hotarubi no Mori e, Byousoku 5 Centimeter, Toki wo Kakeru Shoujo, Zutto Mae kara Suki Deshita, Kokoro ga Sakebitagatterunda, Miyazaki művek stb...
2017. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!