Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Junjou romantica mangája hogy...

Junjou romantica mangája hogy áll?

Figyelt kérdés

Az első 3 évad anime ami kijött nagyon imádtam.

Olvastam,hogy valószínűleg nem lesz 4.évad mert a 3. gyengécskére sikerült (amúgy szerintem is^^) ennek ellenére én azért várnám a következőt:D

animeadd-on láttam, hogy jelenleg is megy a manga fordítása.

Mivel nem olvasom ezért nem tudom, hogy hol tart. Azt szeretném tudni, hogy az a magyarra fordítás már tovább tart az anime 3. évad befejezésénél? és az is érdekelne, hogy a japán hol tart. Esetleg lehet-e már látni a "végét", úgy az egésznek a befejezését?



2017. máj. 28. 12:00
 1/2 ncskcsk ***** válasza:

Japánban tavaly decemberben jött ki a 21. kötet. A 3. évad valahol a 16. kötetnél ért véget. A magyar fordítás pedig a 13. kötetnél jár.

És nem, még sehol nem lehet látni a végét. (ez kicsit frusztráló de jó is egyben)

2017. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
wow:D köszönöm^^
2017. máj. 31. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!