Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok még olyan animét...

Tudtok még olyan animét mondani, amiben szívszorító a karakterek közötti kapcsolat?

Figyelt kérdés
Mint a Rainbow-ban, vagy Sakamichi no Apollon-ban, de még ide lehetne sorolni az Orrange-et is.

2017. jún. 3. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Anohana, igazából az egész anime szívszorító.

Nem tudom, de nekem a Free is ilyen volt (12részig láttam még)... Rin és a többiek között, hogy nem lehetett velük, pedig akart. Barátnőm szerint nem vagyok normális, hogy egy poén animén sírok, de na...xd

Fukumenkei noise. Szerintem ez is eléggé ,,szívszorító" legalábbis nekem.

Aztán ott van a két új animefilm. Kimi no nawa és a Koe no katachi.

Talán még az assassination classroom.


Hirtelen ezeket tudnám mondani, ha így értetted a kérdést.

2017. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sakurasou no pet na kanojo. Igazából viccesebb anime, de beletudod élni magad, mert pont olyanok a karakterek, mint az átlagos emberek. Végefelé kicsit komolyabb a téma. Érdemes belenézni.
2017. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitok.

Mindet láttam Free-t kivéve, mert nem vonzott az úszás, sem a kigyúrt férfitestek :D.

(A kérdést úgy értettem, hogy a karakterek önzetlenek és bármit megtesznek vagy feláldoznak egymásért.)

2017. jún. 3. 19:21
 4/10 anonim ***** válasza:

haibane renmei

claiymorban teresa és clare kapcsolata

2017. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Steins;Gate

Nichijou (meglepő, de a töménytelen komédia mellet időnként nagyon megható tud lenni, főleg a vége felé)

Re:Zero


Most így leirtam párat ami hirtlelen beugrott, de egyébként rengeteg animére lehet mondani, hogy van benne ilyesmi.

2017. jún. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 AnimeFAngirl25 ***** válasza:

Ore monogatari - Suna és Takeo barátsága ilyen (eddig még csak 6 részt láttam belőle, de nem hiszem, hogy megromoljon a barátságuk, mert eddig még aszerelmüket is képesek voltak átadni a másiknak, hogy a barátuk boldog legyen)


Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge - Tanaka és Outa barátsága, Tanaka-kun lusta ezért a legjobb barátja Outa önzetlenül segit neki és néha ez forditva is meg történik


Mahouka Kouka no Rettusei - itt a testvérek között van egy nagyon erős kapcsolat

2017. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

kuzu no honkai

egy lány és egy fiu a viszonzatlan szerelem miatt inkább testi örömökbe menekülnek, viszont egyikük sem olyan alkat aki igazán tudna élvezni olyan barátsá exrákkal kapcsolatot, ahol nem szeretik egymást. Gondolom nem érti meg a helyzetüket egy olyan néző aki egy egyéjszakásba simán benne lenne pl, szóval az nem érzi át.

2017. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Violet Evergarden
2018. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fate/ kaleid liner Prisma Illya
2021. jún. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 terminator9000 ***** válasza:
Rainbow, nekem nagyon tetszett, árvákról szól japánba a háború után akik végül megszöknek az árvaházból
2021. dec. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!