Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Walking Dead. Daryl és Carol...

Walking Dead. Daryl és Carol között milyen kapcsolat van?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy szerelmi mert semmi nem történt köztük ha jól emlékszem, de mégis különleges a kapcsolatuk. Ti tudjátok, hogy miért?

2017. ápr. 11. 16:40
 1/3 A kérdező kommentje:

Talán megtaláltam a választ :D

( https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..


De ha valaki tud valamit, vagy más véleménye van akkor írjon! :)

2017. ápr. 11. 19:46
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy olyan lélektárs-barátok. Talán akkortájt alakult ki, amikor Carol lánya elmenekült az autópályán vonuló horda miatt és elmentek keresni. De nem találták meg, aztán úgy rémlik bementek valahova megszállni, a többiek a csapatból már lemondtak róla h meglesz, hogy életben lenne. Carol meg sírdogált egymagában az eltűnt lánya miatt, Daryl erre meg fogta magát és egyedül nekivágott, hátha megtalálja. Volt is erről egy külön rész, hogy keresés közben lezuhant a hegyoldalról és megsebesült, majdnem ő is meghalt, stb.

Carol szerintem ekkor "szerette meg" Darylt, amiért ő volt az egyetlen aki még nem adta fel a keresést, és mivel elvesztette a férjét meg így a lányát is, hirtelen szüksége volt egy "pótlékra". Valamelyik epizódban Daryl le is baxta, valami olyasmi beszólást mondott neki, hogy nem vagyok se a férjed, se a lányod, meg miért nem vigyáztál a kislányodra?? A Cherokee rózsában egy virágot adott Carolnak a lánya emlékére. Igazándiból Carol nyitott Daryl felé, mert egyedül maradt, meg Daryl is magányos farkas, de csak plátói a viszonyuk.

2017. ápr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Barátság. Muf.
2020. aug. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!