Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Megeri megnezni a SAO (sword...

Megeri megnezni a SAO (sword art online) cimu animet?

Figyelt kérdés

2017. jún. 19. 20:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit jelent számodra a "megéri". Ha egy mémmé vált sorozatot szeretnél látni és kutatás a cél, akkor megérheti. Ha egy jó történetre és karakterekre vagy kíváncsi, azt nem itt találod meg.
2017. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a műfaját, illetve az első néhány rész után teszik az anime, megéri. Én anno elkezdtem de kb a 4-5 részénél dobtam, mert nem tartottam elég érdekesnek. Inkább a szereplők kapcsolatán van benne a hangsúly, amit addig leszűrtem belőle, engem meg inkább maga a világa érdekelt volna és az abban rejlő lehetőségek, történeti szálak.
2017. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem, egy nagy átverés az anime. Pár rész után thrillerből átvált gennyedző középiskolások hétköznapi problémáira.
2017. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Ez mind a személyes preferenciától függ..

Olyan is van akinek tetszik a Szürke Ötven Árnyalata is, az nyilván ajánlani is fogja.

Ha az én véleményemre vagy kíváncsi akkor: a SAO a mai animeipar rákos tumorja, és részben neki tudható be az a zuhanásszerű minőségbeli romlás ami a mostani animéket jellemzi.

2017. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
Sokan szidják, nekem tetszett. Nézz bele, csak te tudod eldönteni neked bejön-e.
2017. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a velemenyeiteket
2017. jún. 20. 17:30
 7/20 anonim ***** válasza:
67%

Megosztó anime általában kamaszfiúk közül kerül ki, akiknek tetszik.


Nekem nem jött be, az első 5 rész után beleuntam, de hát nem vagyok kamasz, lehet, hogy ezért... Ki tudja...


Ettől függetlenül eddig bejött nekem egy shounen, ami hasonlóan a SAO-hoz virtuális világbeli harc hátán harc, némi megható jelenettel tűzdelve:


Accel World.


Ezt viszont meleg szívvel ajánlom minden életkorban, annak ellenére, hogy túl sok volt benne a harc...

De hát shounen, ez van, ez ilyen.

Amikor kisiskolás fiú voltam, én is gyakran játékpisztolyztam, meg bandáztam, jó értelemben.

2017. jún. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

"Ha szereted a műfaját, illetve az első néhány rész után teszik az anime, megéri. Én anno elkezdtem de kb a 4-5 részénél dobtam, mert nem tartottam elég érdekesnek. Inkább a szereplők kapcsolatán van benne a hangsúly, amit addig leszűrtem belőle, engem meg inkább maga a világa érdekelt volna és az abban rejlő lehetőségek, történeti szálak."


Na, pont ezért ajánlom akkor már inkább a hasonló színtereken játszódó

Accel World-öt.


A színterei miatt, na meg mert olykor megható emberi jelenetekkel is találkozni.

2017. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Naotoko ***** válasza:
77%
Nekem nagyon tetszett szerintem megéri belekukkantani. Az hogy neked hogy tetszik az a stílusodtól is függ. Szerintem az 1. évad jobb volt mint a második. De ezt csak te döntheted el. :3
2017. jún. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek:33
2017. jún. 21. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!