Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan találjak meg egy...

Sammy1203 kérdése:

Hogyan találjak meg egy filmet? Sehol sem tudom megnézni online, de még letölteni sem, csak Youtubon van fent, ott is angolul, pedig szinkronos változata is van.

Figyelt kérdés
A címe Pompei, a 2007-es verzió. Egyszerre két idősíkon játszódik. Angolul Gladiator of Pompeii, olaszul pedig Pompei, ieri, oggi, domani a címe. Évekkel ezelőtt adták le az M1 vagy talán az M2 műsorán, azóta is keresem. Tud valaki valami ötletet? Az online oldalakon nem lehet megtalálni. Nekem legalábbis nem sikerült.

2016. nov. 26. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyes tudjuk milyen oldalakon(nem szabad kiírni, mert tudjukkik törlik a kérdést) vannak ilyen kérős topikok, talán ott kéne kérned, hogy rakják fel.
2016. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.Ezzel már próbálkoztam, de eddig nem jött be, mindig valami mást tettek fel az illetők. Még egyszer megpróbálom ezt, aztán szerintem feladom.:(
2016. nov. 27. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!