Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Junjou romantica vs. Sekai...

Junjou romantica vs. Sekai ichi hatsukoi?

Figyelt kérdés
Melyiket szeretitek jobban? Miért?

2017. jún. 25. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Én a Sekai-t. Nekem valahogy jobban átjött, meg tulajdonképp nem volt olyan karakter akit ne tudtam volna szeretni :D A Junjou-ban Nowaki pasiját annyira nem bírtam, meg szerintem a harmadik évadot nagyon elrontották :/ Vagyis ezt így nem jelenteném ki, de csak azért mert nekem annyira semmilyen volt hogy nem tudtam végignézni.
2017. jún. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Sekaiichi szerintem is. Ebben is van egy kis munkahelyi szexuális zaklatás, de valahogy mégis jobb, mint a Junjouban a pedofília. (És ezt úgy mondom, hogy óriási fujoshi vagyok, ne értsetek félre. :D Szeretem mind a kettő animét, többször is láttam már őket, de mégis ez a véleményem, ha jobban belegondolok a sztoriba.)
2017. jún. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
SEKAI ICHI HATSUKOI! egyértelmű! nekem ez volt az első yaoi-m anno, ezért külön imádom. A Janjou se rossz, de a nosztalgia faktor igen erős tényező és nekem valahogy jobban átjött/ átérezhetőbb volt a story a seki icjhi hatsukoi-nál. bár ez csak személyes vélemény!<3
2018. márc. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, mint a #3as :D Bár a Junjot is nagyon szerettem akkoriban, most már egyikért sem vagyok oda xD A Junjo harmadik évadából is csak a Junjo Egoist részt néztem meg, mert nekem pont Hiroki a kedvencem. De nem tetszett az a rész :(


A Sekai ichi-t szívesen néztem, szórakoztatott, megmozgatta a fantáziámat. A junjou-t végig bőgtem :D

2018. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Junjou romantica. Évekkel ezelőtt láttam, az első animém volt, de még most is imádom. Vannak benne olyan pillanatok, vagy részek amik annyira nem jönnek be, de végül is az összes hibájával együtt szeretem :D
2020. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!