Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan romantika-akció...

Kana-chan kérdése:

Tudtok olyan romantika-akció vagy csak romantika témában animét, melyben összejönnek a szereplők?

Figyelt kérdés

#anime #romantika #romantika-akció
2017. jún. 28. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Rengeteg van,mem tudom,hànyat làttàl màr, ìgy nehèz ìrni. Szemèlyes kedvenceim a Lovely Complex, a Say I love You ès a Clannad+Clannad after story. A Clannad egèsz èletszerű bà van benne egy kis termèszetfeletti is. Nagyon vicces de nagyrèszt vègig kell zsebkendő hozzà,ugyanis az egyik animèk egyike amin a legtöbbet bőgtem. :D
2017. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MetalWolfie ***** válasza:

BTOOOM- a végére itt összejönnek és ebben van egy "kisebb" harc...

Charlotte- van benne egy kis adag természetfeletti dolog de attól még szerethető... A harc minimális Úgyhogy ne gondolj olyan nagy fightokra..

Chuunibyou demo Koi ga Shitai!- ha jól emlékszem akkor a vége felé összejönnek.. Személy szerint nagyon szerettem.. Aranyos kedves történet, szerethető karakterek stb.. :)

Date a live - ha nem fiú vagy akkor előre szólok hogy ez egy hárem anime.. De attól még nagyon jó.. Mint ahogy a nevében is mutatja főleg randizásokról fog szólni.. Ja.. És van benne egy adag harc is..

Dungeon ni deai wo motomeru no wa machigatteiru darou ka- itt talán nem jönnek össze de azért küzd hogy összejöjjenek.. :) van benne egy adag harc szóval nézd meg azért hátha megszereted..

Elfen Lied- na.. Itt pont nem jönnek össze a végére azt hiszem de a főhős és a főhősnő éreznek egymás iránt valamit.. (nem vagyok benne 100%-ig biztos) de legalább van benne harc.. :P

Guilty Crown- itt a csajszi és a pasi pont nem tudtak összejönni (nem lövöm le a "poént" hogy miért) de szerették egymást.. És harcból sincs hiány..

Highchool DxD- ha megint nem fiú és mondjuk legalább 15 éves vagy akkor ide tennék egy kilo felkiáltójelet... Megint hárem anime de ez ehhez még ecchi is (rengeteg mesztelenség, a mell látszódik (nemiszerv nem), de rengeteg benne a perverzió stb) a főhősünk teljesen bele van esve a főhősnőbe szóval alakulgat a vége felé egy kis szerelem is.. Meg természetesen van benne egy kis adag harc is..

Lovely complex- érdemes megnézni.. Engem gyakran megnevetetett és a végére még össze is jöttek.. Van magyar szinkron hozzá..

Mirai Nikki- itt egy kicsit nyápic pasiról meg egy tsundere csajról láthatunk egy történetet ahogy összejönnek és megpróbálják túlélni a megszámlált napjaikat.. Rengeteg harc van benne..

Orange- imádtam ezt az animét.. A végére összejönnek.. Ha érdekel nézd meg.. Ezt csak ajánlani tudom.. ;)

Parasyte- nem fektet annyi energiát a szerelem kibontakozására de a végére összejönnek.. Rengeteg harc van benne..

Rakudai Kishi no Cavalry- már az elején összejönnek (nem azonnal mert van egy kis kibontakozása de úgy az első 5-6 részben talán) tipikusan a harcra koncentrál de a szerelem is fontos része a történetnek..

Rokka no yuusha- a legvégén fog összejönni a pasi egy olyan csajjal akire még csak nem is gondoltál.. Sok harc van benne közben pedig rendesen elgondolkoztat..

Re zero kara hajimeru isekaiseikatsu- rendkívül imádtam ezt az animét.. Csak a legvégén fog beteljesülni a szerelem.. Előre szólok hogy a közepén óvatosan mert "kicsit" depis Úgyhogy lelkileg készülj fel.. De a végén minden rendben lesz.. ;)

Special A- szintúgy a végén lesz szerelmi viszony viszont itt okos tanulók versenyeznek egymással..

Sword art online- na.. Ez egy olyan anime amit mindenki ismer viszont nem mindenki szereti.. Van benne szerelmi szál, harcból sincs kevés stb..

Najó.. Most nézd el nekem de innentől rövidítek..

Say I love you- van benne romantika de nincs harc..

Shigatsu wa kimi no uso- van benne romantika de nincs harc..

Sakurasou no pet na kanojo- harc megint nincs

Spice and wolf- romantikus de itt nem olyan harcokat vívnak amire szerintem te vágysz..

Toradora- nincs benne harc

Wolf girl and black prince-megint nincs harc

Yahari ore no seishun love come wa machigatteiru (my youth romantic comedy as wrong as i expected)- megint nincs harc

Zero no tsukaima- van benne egy kevés harc..

Ui.: Amikhez nem írtam oda a végén hogy romantikus azok is azok.. Az igényeidnek próbáltam írni.. Ha kíváncsi vagy még valami ANIMEADDICTS-on megtalálsz mindent! Jó szórakozást!

2017. jún. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MetalWolfie ***** válasza:

Előző!

*meztelenség

2017. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MetalWolfie ***** válasza:

Megint én..

*valamire

(fuck autocorrect)

2017. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Another amit még nem soroltak
2017. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket :D jöhet még de előtte leirom hogy ezeken kivül kb mire gondoltam : ilyen pl a Cross Ange amiben összejönnek csokoloznak meg ilyenek vagy pl a Clannad (azért ezt írom mert ezt többen ismerik). Csak

mert nem szeretem az olyan animéket mint pl a Muv-Luv Alternative amiben megvan mind az akció mind a romantika és az utolsó részben sincs semmi amikor a csaj elmegy akkor is csak néznek egymásra és kész :(

Úgyhogy lécci olyanokat írjatok amikben megvan az a bizonyos szikra és össze is jönnek :D Előre is köszikeeee

2017. júl. 23. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!