Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animerajongok segitseg!...

Animerajongok segitseg! Melyik lehet ez az anime?

Figyelt kérdés

Annyira emlekszem hogy az animacon ment kb 5-8 eve. Egy piros hosszu haju lany volt a foszereploje,aki sokat sirt. Volt egy olyan resz amikor egy cseresznyefanal forgattak ami csak evente vagy par evente aszthiszem egy napot viragzik, es a lany sokszor elrontotta, es majden vege lett a cseresznyefaviragzasnak de asszem sikerult megcsinalni a felvetelt.( ez nem biztos de sztem volt egy olyan resz is amikor akrobatamutatvanyokat kellet csinalni(talan egy cirkuszban) es valaki ott meghalt vagy megsebesult es mindig amikor ugrott a mutatvanyba ez jutott eszebe) tudom hogy nagyon keves informacio es elegge zavaros de nagyon orulnek ha valaki megtudna mondani hogy mi az anime cime

Ui:lehet hogy tobb animet kevertem de ha valami otletetek lenne h mi lehet nagyon orulnek!:) 15/l



#anime #lány #Animax #animerajongók
2017. aug. 29. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az akrobatamutatványok és a piros hosszú haj alapján csak a Kaleido Star jöhet szóba.
2017. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Uuristen tenyleg az volt az :)))koszonom szepwn nem tudod milyen regota keresem :)) es esetleg nem tudod h a cseresznyefas jelenet is ebbe volt vagy az vmelyik masik animebe lehetett?
2017. aug. 29. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit, én is szerettem ezt az animét :). Nem emlékszem olyan jelenetre ._.
2017. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia :) Mivel a Kaleido Star végig a cirkuszban játszódik, én arra tippelek, hogy a cseresznyefás jelenet a Kilariból (Kirarin Revolution) maradhatott meg.
2017. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Koszonom szepen ez volt az :)

2017. aug. 31. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!