Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ilyen animét?

Tudtok ilyen animét?

Figyelt kérdés
Olyan romantikus animét keresek, amiben fontos szerepe van a csillagoknak és/vagy az esőnek. Lehet yaoi is. Olyanokat ajánljatok, ami tényleg megérintette a sziveteket. Előre is köszi! 14/L

2017. okt. 14. 16:10
1 2
 1/11 Bleichings ***** válasza:
0%

Csillagoknak vagy esőnek? Hát... Ilyet nem igazán tudok mondani. Viszont amit tudok ajánlani romantikus műfajban, az a Shigatsu wa Kimi no Uso, az Ano Natsu de Matteru, Akagami no Shirayukihime, Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru, Bakuman, Clannad, Gekkan Shoujo Nozaki-kun, Grisaia no Kajitsu (valamilyen szinten), Itsuka Tenma no Kuro Usagi (szintén valamilyen szinten), Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta (Akkor már ez is romantikusféleség), Kurozuka (Nem vagyok benne biztos, hogy ez neked tetszene, mint lány), Hentai Ouji to Warawanai Neko (Ez NEM hentai!), Jitsu wa Watashi wa, és Fortune Arterial: Akai Yakusoku

Én ezeket tudnám romantikusnak nevezni. Személy szerint nekem az összes tetszett, de nem vagyok benne biztos, hogy neked is tetszeni fog némelyik. Én fiúként szeretem a véresebb, shounenesebb romantikus animéket, ami számodra talán illúzióromboló lehet egy romantikus animében. Még talán a Vampire Knight az ami tetszhet, bár erről nem nyilatkozom, én még nem láttam.


Tehát még egyszer:

Shigatsu wa Kimi no Uso

Ano Natsu de Matteru

Akagami no Shirayukihime

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru

Bakuman

Clannad

Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Grisaia no Kajitsu

Itsuka Tenma no Kuro Usagi

Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta?!

Kurozuka

Hentai Ouji to Warawanai Neko

Jitsu wa Watashi wa

Fortune Arterial: Akai Yakusoku

Vampire Knight

2017. okt. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bleichings ***** válasza:
0%
Ja és a Rakudai Kishi no Cavalry is ilyesmi, hisz a főhős és a főhősnő kapcsolata szépen halad.
2017. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az akagami no shirayukihime-t már láttam és az tetszett is köszi a segítséget:)
2017. okt. 15. 13:36
 4/11 anonim ***** válasza:
A Kimi no Na Wa-ban (anime film) fontos szerepe van egy üstökösnek. A főhősök többszöri alkalommal testet, ezzel együtt életet is cserélnek egy-egy napra, s így lassan beleszeretnek egymásba. Nézd meg, mert nagyon jó, s sokkal komplexebb, mint amennyit én most itt elmondtam, de hát a poént nem illik lelőni, ugyebár :D
2017. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Aww.. Köszi;)
2017. okt. 15. 16:05
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
kampfer romantikus
2017. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Makoto Shinkai animerendezőt gyakorta foglalkoztatja az égbolt, pl:

5 centimeters per second

anime mozi.


Ezen kívül másoktól:


Planetarian - Chiisana Hoshi no Yume

(Ez kifejezetten egy planetáriumi guide androidról szól, megható! Még ha nem is éppenséggel romantikus.)

Minisorozat, hossza megfelel egy átlaghosszú mozinak (kb 2 órás).

2017. okt. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még eszembe jutott ez:


gokukoku no brynhildr


Bár van jelentősége a vérzésnek, de NEM brutál anime, nyugodtan megnézheted, kb 114 éves kortól ajánlható.

Misztikus drámának mondanám.


A főszereplő srác egy személyben alkotja a csillagász szakkört, majd különös nőnemű lények csatlakoznak hozzá. Izgalmas, drámai, szívszorító is alkalmasint.

2017. okt. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bleichings ***** válasza:
114 :'D
2017. okt. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mahoutsukai no yome

Ez csak 3 részes és szerintem elég furi, de csillagos.

2017. okt. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!