Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért utáljátok ezt az animét?

Miért utáljátok ezt az animét?

Figyelt kérdés

A "School Days" nevű animéről van szó.

Sokan telljesen kiégtek tőle és megvetik az animét.....de mégis...maga ez az anime egy mestermű az amiről szól az pedig undorító.


De kérdezzük meg magunktól,...miért undorító a tartalma?


Ha minden ember ismerné egymást vagyis... pontosabban minden ember bevallaná egymásnak őszintén a gondolatait,akkor ez az anime telljesen közömbös érzést váltott volna ki a nézőkből....azon ez nem így van....az emberek hazudnak és hallgatnak....nah most ez az anime nem hazudik....a jelenlegi világunkat akarja bemutatni egyetlen személyen keresztül.

A mai emberek oly ocsmányak mint ahogy ez az anime őszintén szemünk elé tárja a valóságot....és igen...sajnos sokszor a valóság kiakaszt minket....hogy miért? Mert szembesülünk az igazsággal...és az igazság sokszor fáj.


A mai világot a szex uralja......szex és semmi más...lehetne így is nevezni a 21.századot....


Sajnálom.


Ha ti nem így gondoljátok kérlek indokoljátok meg.



#film #anime #Schooldays
2017. okt. 20. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te miről beszélsz? Nézz már fel az animeaddictsra, hányan vannak oda érte...
2017. okt. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokan azért nem kedvelik mert a mondani valóját és témáját erkölcstelennek tartja. Nem tudnak túl lépni ezen és meglátni a lényeget. Akikkel beszéltem erről a végére panaszkodtak, hogy ilyen nincs. Ugyan dehogy... senki nem ölte még meg a szeretőjét mert megcsalta, nem hallunk ilyet mindennap. Szerintem egy nagyon érdekes darab, nekem a legjobb animéim között van.
2017. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy az AA anime kritikája nem mérvadó.

Ha kicsit tanulmányozod a kritikákat észre fogod venni hogy minden animét próbálnak pozítív oldalról kritizálni....általában a rosszakra is azt mondják hogy ennek meg ennek a célcsoportnak ajánlom....nézd meg a többi kritikát.

2017. okt. 21. 05:32
 4/4 anonim ***** válasza:
31%
én nem utálom de azért nem is egy kampfer
2017. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!