Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is utáljátok az animét?

Ti is utáljátok az animét?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm folyton az animéről beszél csak olyanokat rajzol, néz stb és emiatt egy masik csajjal csak baratkozik engem leszar gondolom mivel en utalom a masik csaj meg szereti es ha odamegyek hozzajuk mitha ott se lennek csak az anime!!! Ezert utaltam meg ennyire mert ez a szar miatt romlott meg a barátság az állitolagos Lb-mel

Mit tegyek?



2014. máj. 3. 15:52
1 2
 1/19 DevHd válasza:
51%
igen
2014. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Nézd meg a Narutot, tuti hogy neked is tetszeni fog. Én lány létemre anno odáig voltam vele és ma is nézném, ha nem maradtam volna le róla már ennyire...Nincs már időm rá hogy kövessem. :)
2014. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 DevHd válasza:
nos...... mondd meg neki hogy téged ez nem érdekel, nem köt le és emiatt nem romolhat össze a barátságotok mert ő mást szeret mint te
2014. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Még régebben amikor ment a tv-ben, a pokemont imádtam, de most már minden mese idgesít, egy két kivétellel: Kippi kutya, Tom és Jerry, meg a George majom. Nem nézem, de ha a tesómnál épp ezek mennek, nem zavarnak. :D 20/F
2014. máj. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Elég könnyen leszaroztad az animéket, úgy hogy minden bizonnyal még egyet sem láttál :) Szerintem kérdezd meg a barátnődtől hogy miket néz, és kukkants bele egybe, ha úgy sem tetszett, akkor nincs semmi gond, mondd meg neki, hogy ezek téged nem kötnek le. Biztosan megérti majd :)
2014. máj. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. máj. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
Én is utálom. Pedig úgy hozta a sors, hogy bele kellett néznem párba, szóval én tudom miről van szó.
2014. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem Az animéket. Máig se értem mi ez az Anime utálat bezzeg egy Animációs filmet megnéztek majdnem ugyanaz.
2014. máj. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ha két barát nem tudja megosztani egymással a hobbiját, akkor nem kell azon csodálkozni, ha olyan új barátok jönnek be a képbe, akikkel megvan ez a közös téma. Ha te ráadásul úgy állsz hozzá, hogy utálod a hobbiját, amit ő szeret, akkor gyakorlatilag ezzel jó alaposan megsérted és lehülyézed őt. Lehet okolni az animéket meg utálni is, de ez nem old meg semmit, mert nem az animékkel, hanem az egymáshoz való hozzáállásotokkal van probléma.

Mit tegyél? Megpróbálhatsz beszélni a barátnőddel, hogy neked ez milyen rossz, hogy így kihagy az életéből, meg hanyagol. Adhatsz neki egy esélyt, hogy megpróbálja megértetni veled, mit szeret ő az animékben, például úgy, hogy közösen megnézel vele valamit, ami neki kedvence és nem eleve negatívan állsz hozzá, hogy micsoda utálatos sz.r. Vagy teheted még azt, hogy keresel olyan barátot, akivel közös hobbitok, kedvteléseitek vannak, bár szerintem olyat nehéz lesz találnod, akivel minden pontban egyezni fog az ízlésetek.

Az animéket egyébként azok utálják, akik vagy nem ismerik, vagy valami negatív élmény köti őket hozzájuk. A többiek maximum nem szeretik, mert nekik nem jön be, de egy ilyen változatos műfajt egy az egyben rossznak titulálni kb. olyan dolog, mint ha valaki azt mondaná, hogy a filmek pedig sz..ok, vagy hogy a könyvek sz...ok. Tudniillik animében is legalább annyi féle van, mint élő szereplős filmben, vagy könyvben, stb. Ha valaki a zajzolt médiumot alapból nem szereti, az persze nem fogja szeretni, mint ahogy ha valaki olvasni nem szeret, az a könyveket nem fogja szereni és így tovább.

2014. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Ágoston Noémi válasza:
100%
pont ezt a filmes példát akartam leírni, de úgy látszik, megelőztek :D bizony, ez így van, nem mondhatod, hogy utálod az animét... abból is van romantikus, történelmi, sportos, gasztronómiai, fantasy, és még sorolhatnám :) én speciel szeretem az animéket, és engem is idegesít, amikor valaki direkt lecikizi a kedvenc sorozataimat, csak hogy nekem rosszul essen... sőt, képzeld, én ugyan abban a helyzetben vagyok, mint te, csak én a te kapcsolatodból a másik fél vagyok. nekem is kb. az Ázsia rajongásom miatt romlott meg a kapcsolatom. a barátnőm nem tudta feldolgozni, hogy nem mindenkit Amerika vonz, mert más emberek vagyunk. ha ezt te sem tudod elfogadni, akkor ne a barátnődet hibáztasd! ha még nem próbáltál beszélni vele, nem mondtad el a problémádat, akkor csakis magadra vethetsz! nem tudom, te milyen ízlésű vagy, de te sem örülnél neki, ha mindenki azzal cukkolna, hogy mekkora béna vagy, mert a másik félteke érdekel. nekem konkrétan fájni is szokott, amikor mindenfelől azt kapom, hogy idióta vagyok. csak gondolj bele, a legtöbben hogy viszonyulnak az animésekhez? ők a béna gyökerek, akik hülye sorozatokat néznek, és teljesen más emberekké válnak ettől. ez részben igaz, meg tud változtatni az anime, de tapasztalataim szerint a jó irányba :/ ha igazi barát vagy, akkor segíted a barátnődet a nehéz helyzetben, és legalább annyit megtehetsz érte, hogy TE nem állsz be a csúfolódók közé, mert hidd el, vannak egy páran. egy műfaj pedig nehogy már elrontsa a kapcsolatotokat ;) ha gondolod, majd írd meg privátban, hogy mi lett a vége, miután beszéltél vele, biztos meg fogja érteni a te álláspontodat is :)
2014. máj. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!