Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime fanok tudtok ajánlani...

Anime fanok tudtok ajánlani pár jobb animét?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy anime fan, de 1-2-t megnéztem ami tetszett ha csak rövid pár részesek is voltak.

Elfen lied, Hotarubi no Mori e volt amit tudnék mondani hogy megfogott.


Ilyen kicsit komolyabb nem agyonbohóckodott animéket tudtok mondani? A death note-ot is megnéztem de az egy idő után számomra monotonná vált.



2018. márc. 7. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Death Parade

Made in Abyss

Phantom: Requiem for the Phantom

2018. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Angel Beats---vígjáték szagú de modern kori problémákat boncolgató fantasy-tragédia

Boku dake ga inai machi--- a tipikus idő-manipuláló sci-fi thrilleres beütéssel(kicsit elvont)

Fate/Stay Night--- az egyik legnagyobb kultusszal rendelkező romantikus-mágikus fantasy maihoz hasonló világgal (Marvel-nagyságú univerzummal rendelkezik)

Higurashi no naku koro ni--- horror-thriller (nem a vérengzés a középpont, hanem a lélekábrázolás---nagyon elvont,de nagyon izgalmas is ugyanakkor, igen véres)

Mirai Nikki romantikus-misztikus tragédia (horroros tartalmú nagyon, erős gyomrot ajánlok, a romantika kiemelt!)

Re:ZERO -Kara Hajimeru Isekai Seikatsu---

Nagyon jó és neves fantasy, minden benne van, ami a modern fantasy-ba belefér.


Igyekeztem különböző műfajokból mondani, így könnyebben megtalálod a saját stílusodat ;)

2018. márc. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

Shigatsu wa Kimi no Uso - félelem, negatív tapasztalatból adódó szorongás kiküszöbölése, szerelem

Kuzu no Honkai - szerelem, bár elég elvont

Akame ga Kill! - bátorság, testvériség

Akane-Iro ni Somaru Saka - tiltott szerelem

Kuusen Madoushi Kouhosei no Kyoukan - tanárság

Shakugan no Shana - különleges világelképzelés, harc a jó érdekében (a 3. évadban ezt egy kicsit ki forgatják, felmerül a kérdés, hogy mi a jó tulajdonképpen?), a szerelmi téma inkább csak a 2. évad 2. felében kerül elő


Attól is függ, hogy inkább milyen kategóriában vagy érdekelt.

2018. márc. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Oké, én azt javaslom, nézd azt, amit az első ajánlott és közelébe se menj azoknak, amit a második és harmadik.
2018. márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
72%

Ha szeretnél anime filmet is nézni, bátran ajánlom a Koe no katachi című művet,ami egy süket lány és egy rossz fiú kapcsolatáról szól! Ha horrort szeretnél, nézd meg a Corpse party animét (hányászacskó is legyen melleted) vagy pedig a Mirai Nikkit, ami akció,romantikus műfajú.A Death Paradise sem egy rossz választás,izgalmas és tele van fordulatokkal!



Remélem sokat segítettem!

2018. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
2. és 3. Milyen animéket ajánlotok egy kezdőnek ajaj!!! XDDD Ha ezeket megnézi, sírva fog kiszaladni a világból, miközben azt üvölti:"Soha többet nem nézek animéket!" XDDDD
2018. márc. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Őőőő oké:D

Köszönöm mindenkinek eddig.

Bevallom nem holnap fogom belevetni magam, mert nem sok időm van vizsgaidőszak végéig, és egy történetbe szeretek ,,érzelmileg" és gondolatilag is belemerülni.

Úgyhogy ha tudtok még jöhet.


Amúgy a 2. és 3. ajánlásai ilyen rosszak?:D

Tényleg csak 3-4 anime tetszett eddig úgyhogy nem értek ezekhez:D szóval én hallgatok rátok:D

2018. márc. 12. 18:50
 8/11 anonim ***** válasza:

Az általuk ajánlott 12-ből 10 alig üti meg a közepes szintet. Mondjuk ebbe a csomagba az Elfen Lied is beleférne, ami meg neked tetszett, szóval ki tudja.


Nincs egyébként korán a vizsgaidőszakhoz? Még csak március közepe van.


Majd a hosszú hétvégén összerakok egy listát, ha nem felejtem el.

2018. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De korán van persze:)

Csak ahogy írtam jobb szeretek egy történetben elmerülni:)


Emellett általában hazajövök 4-5 körül akkor 1 óra pihenés aztán nekiugrok átnézni a dolgokat, tanulgatni és gyorsan eltelik a nap:)

Hétvégén pedig általában könyveket lapozgatom vagy feladatokat oldok meg, aztán... hát nem igazán vagyok eleresztve idővel na:)

2018. márc. 12. 21:51
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Szóval, ami támogatott az eddigiek közül, az ugye az első hozzászólásból:


Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Death Parade

Made in Abyss


A Phantomot nem tudom sem támogatni, sem ellenezni. Az eddig felsoroltak közül az egyetlen, amit még én sem láttam.


Amivel ki lehet egészíteni:


Baccano!

Cowboy Bebop

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIG

Ginga Eiyuu Densetsu

Hajime no Ippo

Hunter x Hunter

Log Horizon

Mawaru Penguindrum

Neon Genesis Evangelion

One Outs

Ookami to Koushinryou

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin

Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Tsuioku-hen

Samurai Champloo

Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu

Uchuu Senkan Yamato 2199

Black Lagoon

Gyakkyou Burai Kaiji: Ultimate Survivor

Hibike! Euphonium

K-On!

Kenpuu Denki Berserk

Little Witch Academia

Mobile Suit Gundam: The 08th MS Team

Monster

Mousou Dairinin

NHK ni Youkoso!

Planetes

Psycho-Pass

Sakamichi no Apollon

Space☆Dandy

3-gatsu no Lion

91 Days

Haibane Renmei

Hellsing Ultimate

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

Kyou kara Ore wa!!

Lupin III Part 4

Sakigake!! Cromartie Koukou

Seirei no Moribito

Seitokai Yakuindomo

Space Cobra

Tiger & Bunny

Eureka Seven

Great Teacher Onizuka

Hachimitsu to Clover

Hana yori Dango

Ima, Soko ni Iru Boku

Katanagatari


Az ajánlások kiválasztása során igyekeztem megtartani a változatosságot, viszont szűrni az ilyen-olyan okból kifolyólag nehezen emészthető darabokat, viszont nem voltam tekintettel a sorozatok korára, szóval olyat is találsz, ami még csak 1-2 éves és olyat is, ami közelíti a 40-et.

2018. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!