Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami jó filmet tudtok...

Valami jó filmet tudtok ajánlani bármit vigjáték, akció, sport, felfedező, schifi, amit erdemes megnezni? Amitől jobb kedvem lessz, vagy vicces vagy érdekes vagy izgalmas de csak olyat amit érdemes megnézni? A szar filmeket nem szeretem.

Figyelt kérdés

#film #vígjáték #akció #2014 #2015 #2013 #INF #felfedező2012 #21016 #2017filmek
2017. szept. 13. 19:42
 1/3 A kérdező kommentje:
HÁT KB 2012TÖL 2017IG MINDEN JÓFILMET AMI IGEN FAS ZA FILM SZEXI BÁRBI AMI JÓ
2017. szept. 13. 19:45
 2/3 anonim ***** válasza:

Szeva,


Nos én sci-fi-t ajánlok,mert ez a kedvenc műfajom:

Tudom,hogy 2010-től kellenének filmek,de én mindenképp ajánlom az Alien filmeket,ha tényleg odavagy a sci-fi filmekért.

További sci-fi-k:

Halálhajó

Napfény

Hold

A gömb

Prometheus

Hasonmás

Én a robot

Végrehajtók

Forráskód

Képlet

A sziget

Csatahajó

A titok nyitja

Az emlékmás

Világok harca(csak az első)

Dredd(Karl Urban)

A mars szellem

Mars-Az utolsó napok

A vörös bolygó

Feledés

Amikor megállt a Föld

A mag

Elysium-Zárt világ

A Mars mentőakció

Mentőexpedíció

A holnap határa

Equilibrium-Gyilkos nyugalom

Imposztor


Na,most egyelőre ennyi,ha mind megnézted őket(és ha tetszettek is persze)akkor szólj,mert még írok párat.


Van amelyik kicsit régebbi,de hidd el nekem,hogy ha jó filmet keresel akkor nem a 2010-es filmek és az azután megjelent filmek között kellene keresgélj.Csak egy jó tanács.


Szia.

2017. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TheUnknowBoi válasza:

Swiss Army Man. Nincs szinkronizálva de feliratosan megtalálod. R besorolású (Magyarországon ez kb. 18+-ot jelent.) de csak a tabu témák kibeszélése miatt (pl.: maszturbáció) Daniel Radcliffe (Harry Potter) játszik benne. Elképsztőn mély jelentéssel bír és fantasztikus módon közli ezt a nézővel, de rendkívül megosztó. Dráma-Komédia egy kis kalanddal és romantikával vegyítve. Az események kb. 25 perc után indulnak be, de addig is jól el lehet szórakozni az alpári poénokon.


Előzetes:

[link]


:D

2017. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!