Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik animét ajánlanátok?...

Melyik animét ajánlanátok? Code breaker vagy Darker than black?

Figyelt kérdés
Nem tudok választani a kettő közül. Mindkettő érdekesnek tűnek de szeretném mások véleményét is hallani.

2018. márc. 17. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg mindkettőt.

Nem ismerünk, nem tudjuk mit szeretsz és mit nem.


Ebben pedig főleg ne más véleményére adj! Én néztem olyan animét, amit mindenki lefujjolt, meg hogy rossz... nekem tetszett. Ugyanez fordítva is. Szóval ha belekezdek egybe, nem nézek előtte semmilyen leírást/kritikát róla, kerülöm az ilyen oldalakat, kommenteket nem olvasom a részek alatt. Ha másokra hallgatnék, akkor nem néztem volna meg 1-2 animét, amit rossznak tartanak sokan, de nem bántam meg, hogy megnéztem. Döntsd el magad! Ha nem tetszik, pár rész után otthagyod, ennyi.

2018. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a dtb tetszet jobban de mint az 1 válasszolo én is ezt mondom a saot senki sem szereti de én igen
2018. márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!