Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nem reg kezdtem el animéket...

Boti100 kérdése:

Nem reg kezdtem el animéket nezni, eddig amit megneztem az a death note, code geass, darker than black, mirai nikki és az lenne a kerdesem milyen hasonlo animek vannak? A kedvencem a death note volt, viszont a mirai nikki nem igazan jott be.

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 19:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Ui.: A hossz nem szamit, viszont lehetoleg szinkronos(tudom, hogy lehet jobb eredetib, de a wii es a tablet sem jatsza le a nem egetett feliratot.
2013. máj. 9. 19:51
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát Szerintem a Death Note harmat gyenge az utolsó 15részre , a Code Geass meg igazi epic anime elejétől a végéig zseniális a főszereplő miatt . A Mirai Nikki kissé más stílus .


Amit ajánlok :


Tengen Toppa Gurren Lagann

Seiren no Moribito

Black Lagoon (igazi fasza akció anime)

Ghost in the Shell Stand Alone Complex (irtó szar a magyar szinkronja .. viszont egy olyan anime ami felér a Code Geass szinthez és cyberpunk)

Steins;Gate

Fullmetal Alchemist

Fullmetal Alchemist Brotherhood

Soul Eater

Mnemosyne

Planetes

Noir

Tegami Bachi

Shigofumi

Ano Hana

Angel Beats!

Eve no Jikan

Bakuman

Mahou Shoujo Madoka★Magica (címe ellenére egy thriller)

One Outs

Kaiji

Shiki (jó kis nyomozós horror story , elég izgalmas ,a végét elbaszták , vagy szereted nagyon vagy nagyon nem.)

2013. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Annyit meg elfelejtettem mondani, hogy a fullmetal alchemistet is vegigneztem (bh-t is) es ugyahogy elmegy, csak engem az nagyon zavar amikor kb arrol szol 60 resz, hogy a foellenseg az egesz vilagot ki akarja irtani, aki az utjaba all megoli, viszont fohosunk egy legyet sem csap le, inkabb megprobalja atteriteni a helyesnutra... kisse eros tulzas tudom, tetszett is az anime, de egyuttal meg is untam, es mar kifejezetten idegesitett egy-ket resze
2013. máj. 9. 20:16
 4/7 A kérdező kommentje:
Amugy a death note vegeben egyet ertek veled es a code geassben (meg ha volt resz is ahol par dolgot nem ertettem, igy is rettento jo volt)
2013. máj. 9. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, az FMAB-vel nekem az erőltetett poénok a nagy bajaim a története elég jó , akárhány részen keresztül is volt főellenség . DN-t én is imádtam L haláláig , Code Geass-t meg elejétől a végéig zseniuálisnak tartottam .



Egyébként ha leírom PM-ben a skype nevem , szivesen ajánlgot bővebben is .

2013. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a death note-ból kifogyott a fantázia és összecsapták a végét pedig ha lett volna olyan jó L halála után is akkor az lenne a kedvencem :/ szerintem nem baj hogy az fma-ban el akarták pusztítani az országot. végül is sok animében nem "csak" egy országot hanem az egész világot tönkre akarják tenni.... (pl: fairy tail,soul eater)
2013. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tengen Toppa Gurren Lagann (Az eleje unalmas, de utána jóóó)

Black Lagoon (badass főszereplő csaj, jó sztori)

NHK ni Youkousu (kicsit más műfaj, de sztem tetszeni fog)

Kuroshitsuji (ebben is van taktika-logika, és egy pokoli komornyik :DD)

Meg ha birod a Code Geass-ban a 'robotokat' (Knighmare) akkor még ezek is:

Eureka Seven

Full Metal Panic

2013. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!