Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A monogatari series-ben a...

A monogatari series-ben a gyorsan villogó szövegeket el kell olvasni vagy nem?

Figyelt kérdés
Van értelme? Mármint megtudunk belőlük valami pluszt ami szükséges a történethez? Csak mert néha olyan gyorsan villognak a képek nem, hogy olvasni de még a space-t lenyomni se tudom, hogy elolvassam.

2018. ápr. 24. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem muszáj, de a teljesebb képhez ajánlott.

Araragi összes monológja nem fért bele az adaptációba és a Shaft ezen az egyedi módon oldotta meg.

2018. ápr. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a gondom, de így utólag nem különösebben fontos. Az esetek 90%-ban a látottakat írja le Araragi szemszögéből. A maradék 10%-ban kisebb utalások vannak arra, hogy mi fog történni.

Az anime készítői sem gondolták komolyan, hogy az átlag nézőközönség el tudná olvasni ezeket. Többet vesz el az élvezhetőségből, ha állandóan megállítgatod, mintha csak egyszerűen nem foglalkozol vele.

2018. ápr. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. ápr. 24. 08:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy fogtam fel, hogy pont az a lényege, hogy csak néhány szót olvass el belőle. De amúgy inkább csak a Bakéban van annyi felirat, az utána következőkben már kevesebb van.
2018. ápr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!