Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokyo Ghoul mangával kapcsolat...

Tokyo Ghoul mangával kapcsolatban lenne kérdésem?

Figyelt kérdés

Mivel nem tudok angolul, ezért kérnék segítséget azoktól, akik már olvasták a TG mangát. Mivel magyarul csak a 66. fejezetig van lefordítva (jelenlegi angol tudásommal sajnos nem tudok még mangát olvasni), ezért szeretnék néhány fontosabb információt kérni. Pontosabban a 66. fejezet utáni fontosabb események, szereplőkről információt. Vagy a maradék fejezet rövid tartalma. Az anime 2 évadát láttam, viszont sok mindent kihagytak belőle, ami a mangában le volt írva és igazándiból ezek érdekelnének.

______________

Röviden, ami az animéből kimaradt és a 66. fejezet után történtek érdekelnek.



2018. ápr. 29. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi érdekel? Régen olvastam már, de talán elő tudom kaparni a kellő információt a szürkeállományomból.
2018. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazándiból csak az animében kihagyott lényegesebb infók érdekelnének. Azt tudom, hogy mi történt Arima és Kaneki közt, hogy úgy ellett gyepálva, hogy kaneki amnéziás lett.
2018. máj. 3. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!