Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on Titan! Hogy is van...

Attack on Titan! Hogy is van ez pontosan a mangával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Megnéztem az anime első két évadát és nagyon tetszett. Azon gondolkodom, hogy elolvasom a mangát is. Ha ott szeretném folytatni, ahol az anime második évada befejeződött, akkor melyik fejezettől olvassam a mangát? Illetve mekkora az eltérés a manga és az anime között? Mert ha nagyon nagy eltérések vannak, akkor meg jobb lenne a manga legelejétől kezdeni. Ha viszont az anime pontosan követi a mangát, akkor meg felesleges lenne.

És még egy kérdés...a manga be lett már fejezve vagy ez jelenleg is fut még?



2017. jún. 26. 20:54
 1/3 Miniloli válasza:

Az anime szinte pontosan követi a mangát (kivéve pár részletet a 2. évadból) Pontosan nem tudom ,de szerintem mindenféleképp érdemes a mangát az elejétől kezdeni :)

Még nem fejezték be de hamarosan vége lesz.

2017. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az anime jó adaptációja a mangának, tehát alig vannak eltérések. Pl. a 2. évadban csak olyan eltérés volt, hogy Ymir történetét előrébb hozták és az utolsó részt (a harctérről hazatérést és gyógyulást) lerövidítették a mangához képest.

Tehát nem muszáj a mangát az elejéről kezdened. Szerintem az 51. fejezettel kezdheted, az egyből a menekülés utánnal kezdődik, amit írtam, hogy kihagytak/lerövidítettek.

Eddig 94 fejezet van, tehát még jelenleg is fut.

2017. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hű, akkor anime az most nagyjából a manga felénél tart :O ezt nem is gondoltam volna

Köszi :)

2017. jún. 26. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!