Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Bleach című animét érdemes...

Bleach című animét érdemes befejezni?

Figyelt kérdés

Most néztem meg a 310. részt, legyőzték Aizent, vége az arrancaros történet szálnak...

A kérdésem pedig az, hogy a hátralevő (canon) részek a végén egy lezárt, befejzett történetet adnak, vagy egy lezáratlant cselekményt?

Mert ha befejezetlen akkor inkább nem nézem meg, mert akkor csak fölcseszne, hogy vajon mi lehet a folytatás (azt jól tudom, hogy a manga folytatódodtt az anime után is)

Mert ez az arrancaros/aizenes történetszál korrekt módon lelett zárva, és ha itt abbahagynám akkor nem lenne rossz érzes bennem.



2018. jún. 25. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten le van zárva.
2018. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen ajánlanom, ha nagyon-nagyon korrekt lezárásra áhítozol. (próbálom nem túl spoileresen felvázolni mi van benne)

Úgy értem, az Aizenes ügy következményeit/utóhatásait göngyölíti föl, mely közben találkozik egy újabb karakterbrigáddal, de ahogy az lenni szokott, az, mint megtudjuk visszautal/sok kapcsolati szállal fűződik az eddig megismert karakterekhez fősztorikhoz, megoldanak egy új ügyet, "gonosz" legyőzése, depi/heppiend, aztán hirtelen egy lezárás, ami már megválaszol magában sok kérdést, vagy négyszer annyit hagy nyitva szerintem...


Tégy belátásod szerint. :) Remélem, tudtam segíteni.

2018. jún. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok hogy vegigneztem és nem bántam meg
2018. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A legjobb részek az a mangában vannak ahol a quincy-kel harcolnak. Sajnos ahogy alakul a Bleach pályafutása ( inkább lefelé halad ) nem fogják folytatni az animet mert nincs rá igény.


Aizen lepecsételése utáni részek szerintem egy elég gyenge történet szálat mutat be. Az ellenségek olyanok hogy ''oké, tudjuk hogy béna és simán legyőzi Ichigo...'' , persze ha tetszik a felvetés akkor nézd végig. Csak szerintem shounen fightok közül kapsz 5x jobbat.

2018. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Krúdy Gyula ***** válasza:

Spoiler nélkül:


Aizen után nem nagy szám + még az is eléggé negatív, hogy onnantól kezdve nincs több rész amikor a manga gyakorlatilag erőre kap, és beindulhatna az igazi esemény. Ha megnézed akkor utána a világ elpusztulásáig áhítozhatsz te is a fojtatásra.

2018. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. Az egész Bleach egy mélyrepülés és szerintem a vége botrányos. A folytatást ismerve, az én véleményem az, hogy az agyonnyújtott Aizenes küzdelemmel kellet volna befejezni. Ott még, egy elég szép lezárás lehetett volna, ahogy Ichigo elveszíti a képességét és eltűnnek a szeme elől a shinigamik. Az utána következő rész, olyan mint egy filler, sima időhúzás és harmat gyenge. A vége pedig egy quincy háborúban csúcsosodik ki, ami egy összecsapott, átgondolatlan vacak szerintem. Ahogy pedig az egészet lezárja az író, szerintem egy katasztrófa. Próbálok spoiler nélkül írni, de legyen elég annyi, hogy egy csomó minden nem tisztázódik, (az egész sztori egyes helyeken ellentmondásos) és amin teljesen felháborodtam, hogy bizonyos közkedvelt, elég lényeges szereplőkről, még az se derül ki, hogy akkor most túlélték ezt az egészet vagy sem!? :( Hihetetlen nagy csalódás volt nekem a vége. Sőt, összességében, az egész sorozat!
2018. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ja, bocsi. Most látom, hogy te csak az animére gondoltál. Abban csak a filler szerű átvezető történet van feldolgozva, de a végső arc, a quincy háború meg sincs csinálva. Én a teljes sorozatról beszéltem, mert én követtem a képregényt is. Az a Fullbringes folytatás, érezhetően csak egy időhúzás, amíg az író kitalálta, hogy hogyan tovább. Teljesen kihagyható és elég nyitott a vége. Amolyan: "És a kalandok folytatódnak..." típúsu (És tényleg, mivel van még utána egy történet) Szóval biztos nem lesz kerek lezárás érzeted.
2018. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nézd végig és anime addictson folytasd a mangával a vége nem lett olyan jó de ízlések és pofonok
2018. júl. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!