Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Brutális, harcolós animét...

Brutális, harcolós animét (magyar feliratosat) tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Főleg olyanra gondolok, ahol fröcsög a vér, törnek a csontok, és középpontban a harcművészetek állnak. Például a Baki nekem nagyon tetszett, a műfajhoz képest viszonylag földhöz ragadt, részletes, izgalmas. Valami ilyesmi kéne. Dragon Ballt is szeretem, de valami komolyabbat, brutálisabbat keresek most, poénkodások nélkül. Például olyat nem akarok, ahol mindenféle csini kislányok is harcolnak, mert az nekem lerombolja az illúziót. Brutális nagy állatokat akarok látni ahogy egymásnak ugranak.

2018. júl. 25. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Afro Samurai
2018. júl. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
berserk
2018. júl. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Az Attack on Titanban sok vèr van, és elég brutális “állatok” is. Lol.
2018. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 October15 ***** válasza:
Nem harcművészet ugyan de kétlem, hogy akad nála nagyobb gorefest: Terraformars. Eltart egy ideig cenzúrázatlan verziót találni de muszáj mert a cenzúrázott verzió gyakorlatilag 23 percnyi pixelhalom. XD
2018. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lacás1976 ***** válasza:

Berserk et nagyon ajánlom neked főleg a három nagy filmet de a 1997 es sorozat is király. A 2 évadod már többen szidják de én szerettem.

Dead space nagyon brutál.

Ninja scroll is jó véres

2020. júl. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!