Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Bleach manga és szerintem is...

Bleach manga és szerintem is Aizen még mindig a legerősebb karakter? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés

Sziasztok !!!


Kiolvastam (nagy nehezen ) a Bleach mangat szóval aki még nem tette az ne is olvassa tovább mert erősen spoileres lesz.


Szóval Juha Bach vagy más néven Yhwach a manga végén eléggé elkente Ichigoék száját. Mikor Aizen ellen ment akkor egy pillanatra el is hittem hogy végzett vele. De hát Aizen ennél jóval erősebb/taktikusabb volt és túljárt Yhwach eszén ami miatt Ishida és Ichigo egy elég egyszerű módszerrel de ketté vágták. Szóval kijelenthetjük hogy Aizen a top1 legerősebb karakter az animeben nem ?



2018. aug. 17. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

,,Szóval kijelenthetjük hogy Aizen a top1 legerősebb karakter az animeben nem ?"

Talán elírtad az utolsó mondatot mert nem az animéről beszéltél hanem a mangáról de nem írtad el akkor az animében tuti nem ő a legerősebb karakter nem tudom hogy végig nézted-e az animét de nézd végig ha nem csináltad már.

A mangáról pedig csak annyit tudok mondani hogy nem láttam ezért nem tudok rá válaszolni bocsi.

2018. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem láttad,akkor miért válaszoltál?Amúgy Ja Aizen lenne a legerősebb,ha Ichigo nem fogta volna meg a kardját mikor harcoltak.Mert így ugye Aizen nem tudja rajta használni az erejét.
2018. szept. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel halhatatlan így igen. Ichigóek ellen amikor Urahara lepecsételte őt akkor is csak azért vesztett mert méllyen legbelül veszíteni akart (ez ichigó szájából hangzik el, nem én találtam ki) mivel a Hogyoku úgy működik hogy a legméllyebb kívánságokat váltja valóra. (és igen a bebörtönzése után még mindíg a testében volt, ezért is börtönözték be a Muken-be mivel a Hogyoku miatt halhatatlanná vált).


Azt is megkell jegyezni hogy a Mukenben töltött idő alatt sokkal erősebb lett. Ezt Kyoraku meg is erősitette hogy még úgy is hogy nem tudta teljsen feloldani a béklyót sokkal erőssebb lett mint mikor Ichigóval harcolt. Mellesleg ő volt az egyetlen aki a szériában használta a Hadou 99-et. Ywach legyőzése után pedig újra visszakerült a Mugenbe. Az utolsó szavait olvasván pedig kiderül hogy hagyta magát újra bebörtönözni úgymond megbánást érezve. Mellesleg nem volt már célja sem mivel az eredeti célja a Soul King erejének elpusztítása megvalósult Ywach legyőzésével

2019. jan. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3.-nak teljesen igaz van. Viszont annyit hogy a hado no. 99-et urahara is használta.
2020. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezért nem lennék olyan biztos benne, mert ichigo nem tudta használni a bankait Yhwach ellen. Így nem láthattuk Ichigo teljes erejét és igaz, hogy Aizen erősebb lett, de Ichigo is, mivel amikor aizennel harcolt akkor csak a Quincy erejét használta. Miközben később Ichigo egyesítette a shinigami, a Quincy és a hollow erejét. Így sokkal erősebb lett és ne felejtsük el azt a shinigami erőt amit a

Gotei 13-tól kapott.

2021. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!