Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti kivel tudtok a leginkább...

Ti kivel tudtok a leginkább azonosulni a Harry Potter filmekből?

Figyelt kérdés
Ki az aki személyiségre, tulajdonságokra a leginkább olyan mint ti? (Én a dementorokkal.)

2018. aug. 16. 14:28
 1/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Hát talán Hermione, mert én is sok információt gyűjtök be mindenről, és ezt élvezem.
2018. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szóval élősködő vagy aki elszívja más lelkét ? :D


Talán Neville Longbottom hasonló fejlődésen mentem én is keresztül.

2018. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, jó kérdés...kb mindenki szerint kiköpótt Ginny Weasley vagyok (még külsőre is, alacsonyság, szeplők, vöröses haj), a fura, hogy pont ő az, akit annyira nem kedvelek :D de ha ezen továbbsiklom, tényleg vannak hasonlóságok, én is nyughatatlan, kalandvágyó, független személyiség vagyok és én is szenvedtem sokáig plátói szerelemben, amikor sajnos nem voltam olyan bátor, mint máskor.

Az az eltérő, hogy én a Mardekárt (összetartás, intelligencia és én nem hiszem, hogy ott mindenki gonosz, szerintem ez csak egy rossz előítélet, ami rendesen rányomja a bélyeget a többi házzal való kapcsolatra) és a Hollóhátat (okos, szorgalmas diákok) kedvelem és ezekbe is illenék inkább.

2018. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hermionéval-könyvmoly
2018. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

voldemort-al.

mert egy ilyen varázsvilágba csöppenve és ilyen lehetőségek birtokába jutva engem is leginkább a halhatatlanság elérése érdekelne.

de ilyen szempontból írhatom nicolas flamel-t is.

mert ő meg elkészítette a bölcsek kövét.

szóval ők ketten.

2018. aug. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Neville. Sajnos azt az állandó balszerencséjét nagyon át tudom érezni :"D
2018. aug. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha most kijavítalak, hogy a Harry Potter az könyv, és a film csak adaptáció, akkor elég egyértelmű, hogy Hermione magasan van a listán? Mellette még Luna és Sirius szerepel a top 3-ban. Hermione azért van rajta, mert imádok olvasni (és filmeket, sorozatokat nézni), és ha valamiért rajongok, akkor órákig tudok róla beszélni, minden apró részletet tudni akarok róla, és jaj annak, aki hibás információkat terjeszt róla a jelenlétemben. Lunához azért hasonlítok, mert sosem érdekelt különösebben mások véleménye, mindig a saját fejem után megyek, van nem egy furcsaságom és a barátaimért (és a családomért) bármit megtennék. Sirius pedig a meggondolatlansága és a forrófejűsége miatt került fel a listára.
2018. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bellaesmark69 válasza:

Luna lovegood :) különc,visszahuzodo, fura :)

Illetve még harry. Bátor, visszahúzodó

2018. szept. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Piton professzor úrral
2018. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hermione. Imádok olvasni, órákat el tudok tölteni egy könyvtárban, vagy egy jó könyv társaságában. Szeretek információkat gyűjteni azokról a dolgokról, amik érdekelnek. Mondták már rám azt is, hogy stréber vagyok, mert mindig is 4es 5ös tanuló voltam. Én vele tudnék a legjobban azonosulni.
2021. márc. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!