Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Megéri belekezdeni az Avatar...

Megéri belekezdeni az Avatar Korra legendájáját?

Figyelt kérdés

Az Aang legendáját már láttam és nagyon tetszet, de amikor belekztem a korra legendájában nagyon nem tetszet az elso része, megkérdeztem kérdeztem 1-2 ismerösömet hogy mi a véleményuk róla, és hogy megéri-e belekezdeni. Végül nem kaptam egyértelmű választ, de inkább azt mondták hogy ne. Szeretném mások véleményét is hallani!

A válaszokat elöre is köszönöm!



#sorozat #rajzfilm #anime #Aang #Avatar #legendam legendája
2018. aug. 27. 04:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Aanghoz képest nekem se tetszett annyira, de azért nem volt rossz, szerintem megnézheted nyugodtan :)


Pár nap alatt úgyis megvagy vele, annyit megér.

2018. aug. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

miért mások véleménye alapján formálod a sajátodat?

szerintem jó, egyébként. én végig néztem és nem bántam meg.

2018. aug. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Én például sokkal jobban szeretem Korra legendáját, mint Aang legendáját. Aangot is szerettem, de nem vágyom arra, hogy újra nézzem. Korrát viszont akkor újra akartam kezdeni, mikor végeztem vele. Főleg az eleje miatt.


Felnőttesebb, jobban élvezem, hogy kamaszok/fiatalfelnőtteké a főszerep. Jobban tetszik ez a steampunkos világ is. Az is jó, hogy nem 52 részen keresztül üldöznek egy valakit, hanem minden könyvben más a célpont.

2018. aug. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Én láttam az Aang legendáját és nem emlékszem meddig, de elég sokáig néztem a Korra legendáját. Talán 2. évadig? (Annyira felejthető volt, hogy már azt se tudom, meddig láttam)

Az Aang legendájára még most is szívesen gondolok vissza, konkrétan bármikor hajlandó lennék újranézni. A Korra legendáját nem tudtam végig szenvedni. Számomra az egyetlen értékelhető dolog az volt benne, (és ez vitt tovább egy darabig) hogy néha láttuk Aangékat felnőttként és megtudtuk, hogy mi lett velük. Ezen kívül számomra rettenetes volt. A karakterek az előző csapathoz képest szerintem sehol sincsenek és a történet is jóval laposabb.

Ha belenéztél és nem fogtak meg az első részek, akkor szerintem hagyhatod is, mert nagy változásokra nem számíthatsz később se. (Én is reménykedtem egy darabig, hogy jobb lesz, de nem. Ez ilyen.)

2018. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Krisipoke ***** válasza:
100%

Nézd meg az első évadot, és dönts utána, hogy érdekel-e a maradék része.


Szerintem nagyon jó, bár az Aang legendája egy fokkal jobb volt.

2018. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Megéri megnézni. Nem pont olyan mint Aang Legendája de nekem az tetszett benne különösen hogy a készítők mertek más utat járni tiszteletben tartva az elődöt. Például amíg Aang Legendájában az epizódok többségében nem is a történet haladt előre, hanem a világot ismertük meg, addig Korra legendájában sokkal kevesebb világépítést kapunk (hiszem nincs is már szükség rá) több cselekménnyel, könyvenként új történet.


Egy korábbi hozzászóló írta hogy a második könyvnél abbahagyta, ott van néhány rész ami nekem se tetszett, de megéri atszenvedni rajta mert a harmadik könyv a legjobb szerintem. (Van negyedik is)

2018. aug. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Korra legendája megérdemel egy esélyt.

Hozzáteszem, hogy szerintem a másik fele (3. és 4. könyv) a sorozatnak jobb mint az első fele (1. és 2. könyv).

2018. aug. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Fhuu hat én ki nem állhatom a Kora legendáját ezért számomra az Avatarnak nincs folytatása Aang volt a tökéletes befejezés szerintem ne nezd meg de hat ezek is csak pofonok és ízlések úgy hogy nézz pár részt belőle ha nem tetszik akkor szerintem ne is folytasd
2018. aug. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. aug. 28. 19:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Aang legendája az etalon, sajnos olyan jót nem tudtak csinálni, viszont, ha tetszett, nézd meg Korrát is. Sok visszautalás van, sok szereplőről meg tudod, mi lett vele.

Szerintem a legjobb részek az első avatárról szólók és az idomárok eredete.

2018. szept. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!